Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze mam problem

CZY WEDŁUG WAS JESTEM NORMALNA????????

Polecane posty

błagam Was bez jazd i tak mam konkret doła i nie wiem czy jestem normalna czy nie? kocham mojego faceta jak cholera i zawsze sie boje ze go strace a tu nagle zakochałam sie zupelnie w kims innym....zakochalam ? to moze za duzo ...zauroczyłam....raz sie juz pocałowaliśmy a teraz boje sie ze to zejdzie na złą droge HELP!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_1
Ludzie generalnie nie są stworzeni do życia w monogamii, aczkolwiek zależy od osoby. Może spróbuj zrobić tak, aby na chwile wyłączyć uczucia a włączyć rozum. Spójrz na siebie i na nich tak z zewnątrz, z boku, znaczy z dużym dystansem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslac logicznie wiem ze nie chce robić mu na boku ale kiedy tylko ten drugi pojawia sie w naszym towarzystwie to mam pierdolca na jego punkcie :(:( nie chce tak żyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież, pomijając nagłe zauroczenie od pierwszego wejrzenia w wyniku feromownów czy innej cholery, mechanizm poowstawania zauroczeń jest dobrze poznany. Czy tam raczej kreowania bliskości i zaufania między ludźmi. Więc wystarczy omijać takie rzeczy z osoba które może powodować problem i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym to omijać ale sie nie da.my za dobrze sie znamy.on ma dziewczyne od paru miesiecy i razem wyjezdzamy na sylwestra i jeszcze paru znajomych....moj i on to kumple...matko jestem chora na mózg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób mu loda to się
przekonasz o sile swojego uczucia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość....
Moim zdaniem nie nadajesz się na partnerke, bo jesteś nie stała... Jak mozesz kochoć swojego faceta i caławać drugiego??????? Daj sobie spokój ze stałym związkiem i zyj chwila, przyjdzie dzień kiedy sie ustabilizujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś NORMALNA
Przynajmniej według NAS 1. Cholera jest raczej przekleństwem jak i nazwą choroby, więc kochać jak cholera, znaczy tyle - kocham go jak wrzód na dupie!!! 2. Konkretny dół - konkretny to znaczy ściśle określony - czyli rozumiemy, że sobie wykopałaś dól - tylko nie rozumiemy jak to ma się do miłości. 3. Jeśli ty nie wiesz czy jesteś normalna, to musi to okreslić lekarz specjalista - my cię nie znamy! Jednakże sądząc po chaotycznym stylu pisanie i ubogim słownictwie jesteś raczej osobą ograniczoną umysłowo, co w pewnych warunkach można uznać za brak normalności. 4. Z tego co Nam wiadomo - od poczałunku nie schodzi się na złą drogę. Zła droga - w potocznym rozumieniu - to zachowanie niemoralne, a czasem wręcz przestępcze. Nam się nie wydaje abyś od pocałunku mogła zostać na przykład prostytutką, lub złodziejem. To tyle. MY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My popełniasz błąd logiczny
Kochać jak cholera to raczej sarkazm w stylu kocha mnie jak grypa, kłopoty mnie kochają czyli trudno się z tego wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś NORMALNA - mądrze to Ty nie napisałaś / napisałeś. sądząc po Twojej wypowiedzi jesteś chory/a umysłowo Ty,bo nie patrzysz na to co pisze tylko czepiasz sie jakis szczegółów,błedów w napisaniu czego i ja nawet nie widze....? lepiej zebyś wybrała sie na lekcje czytania ze zrozumieniem i na badania do psychiatry ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteś NORMALNA
MY jesteśmy normalni - MY mamy zaświadczenie z Kliniki dla Nerwowo i Psychicznie Chorych, że jesteśmy w pełni władz umysłowych. Dla informacji "zawsze mam problem" - twoje wypowiedzi stanowczo określają twój stan jako skrajnie niezrównoważony i kwalifikujący cię do leczenia na oddziale zamkniętym. Język jakiego używasz świadczy albo o niedorozwoju umysłowym i emocjonalnym, albo (co gorsza) o twoim pochodzeniu z tzw. nizin społecznych, lub wręcz z marginesu społecznego. MY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahaha ale mnie rozbawiłaś....nie moge normalnie zaraz pekne ze smiechu:D dziecko kochane puknij sie w ta glupia główke jakze niedorozwiniętą:) ojej biedactwo , rodzice Cie skrzywdzili czy co Ci sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dzieci się bawią dobrze
zawsze mam problem dała się podejść jakiemuś małolatowi i się wysypała, że tez jest małolatem...ekstra zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość....
,,jak nie nadaje sie na partnerke? ja jestem z moim 9 lat '' i po 9-ciu latch całujesz innego- o czym to swiadczy? Jesteś nie stabilna, a wczesniej poprostu nie miałas pokus, bo gdyby jakiś koles pojawił sie wczesniej na twojej drodze to wcześniej bys swojego ukochanego w rogi waliła!!!!!! Wiesz jest takie powiedzenie:,, K***ą człowiek się nie staje, tylko K***ą sie rodzi'' Wybacz, ale pytasz o zdanie więc ci odpowiadam. Moze zastanów się kto decyduje o twoim życiu- móżg, czy c**a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dzieci się bawią dobrze
"raz sie juz pocałowaliśmy a teraz boje sie ze to zejdzie na złą droge " "ale kiedy tylko ten drugi pojawia sie w naszym towarzystwie to mam pie**olca na jego punkcie" " ja jestem z moim 9 lat" powyżej cytaty z "zawsze mam problem" To jakiś dzieciak robi prowokację - tylko niekonsekwentnie, bo początkowy styl wygląda na 14-15 letnią panienkę, a potem pisze, że z chłopakiem jest już 9 lat - no chyba, że są para od przedszkola??? Prowokacja 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu wy zawsze tylko o ta pprowokacje?? co za chyjnia.ja mam 25 lat debie. to zamiast pocalowalismy sie mialam napisać lizalismy sie albo mamlalismy? wtedy by wygladalo ze jestem dorosła??? no dzieciniada to chyba wy? a zamiast jestesmy razem 9 lat mialam napisac chodzimy ze soba 9 lat?? nie rozumie waszych durnych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy jest THE BEST
my nie rozumiemy twojego durnego problemu, zwłaszcze jeśli faktycznie masz 25 lat. 13 lestnia dziewczyna mogła by myslec, ze od pocałunku zejdzie na zła drogę...ale 25 lestnia baba??? Ośmieszasz się tylko takimi durnym stwierdzeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem wyzwisk na nią
Dziewczyna ma 25 lat, 9 w związku. Czyli prawie od pieluch jest związana z jedym mężczyzną ;) Jest naturalne jak śnieg w zimie, że w końcu musiał pojawić się ktoś, kto ją zauroczy. Pewnie kocha swojego faceta, ale od młodości tkwi w przechodzonym związku. Jest młoda, a od lat jest starą żoną. Jest wierna od 9 lat, teraz pojawił się problem, że nie umie sobie poradzić z własnymi uczuciami i jest kurwą, tak? Popis głupoty kafeteriuszek, jak zwykle :O Autorko, nie zrobiłaś nic złego (jeszcze). Twoje uczcia są naturalne, wcześniej, czy później musiało do tego dojść. Musisz złapać dystans, poczekać, przeaanalizować sytuację. Może to rzeczywiście tylko chwilowe zauroczenie, spowodowane "starością" związku i jak ochłoniesz, tylko umocnisz się w tym, że jednak to Twój chłopak jest tym, z którym chcesz być. A może się okazać, że to nie TEN. Może też tak być. Daj sobie czas i tylko nikogo nie krzywdź (nie dopuść do zdrady). Rozumiem, że tamtem, pomimo że ma dziewczynę, też jest Tobą zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem wyzwisk na nią
Ignoruj wpisy takie jak powyżej. Nie wnoszą nic do tematu, durnie to taki stały ozdobnik kafeterii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób loda jednemu i drugiemu
wybierz tego który ma smaczniejszą sperme i po kłopocie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ignoruj głupich wpisów
bo wpisy mogą kiedyś zignorować ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pytaj co kafe może zrobić
dla ciebie, zapytaj co ty możesz zrobić dla kafe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako chłopak w którym
podobno się zauroczyłaś, stanowczo stwierdzam: SPIERDALAJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość....
Durne wpisy???????? To po co pytać na forum, czy jestem normalna?????? Durne pytanie, durna odpowiedź!!!!!!!!!!! A po za tym, uważam ze moje odpowiedzi są madre i na temat, a to ze autorka nie może ich zrozumieć to nie mój problem...... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×