Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rudzia.

Stowarzyszenie Przebiegłych Pań Do Towarzystwa

Polecane posty

Życie zmusiło jednego do bycia prawnikiem, a drugiego do prostytucji. Czy są na tym forum dziewczyny, które przeżyły taki etap w swoim życiu, które walczą z tym, a może próbują z takiego życia zrezygnować? Możemy się tu wymienić doświadczeniami, spostrzeżeniami na ten temat. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, ja jestem prostytutką, nie pracuje co prawda w agencji towarzyskiej, ale bywam w układach sponsorowanych. Tak jak napisałaś zmusiło mnie do tego sytuacja życiowa i dopóki nie skończę studiów nie mam szans bym przestała sie tym zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bywam w układach sponsorowanych, nigdy nie myślałam o agencji choć na początku miałam takie myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się czujesz będąc w takich układach? i ile na miesiąc wyciągasz? ja to różnie, zależy od mężczyzny z ktorym jestem ale wydaje mi się za taka minimalna stawka to 2-2,5 tysiąca. Standard to 3000zł miesięcznie plus wycieczki i jakies prezenciki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róźnie to bywa, czas jest fajnie, a czasem nie, zależy od faceta z którym się spotykam. W wakacje spotykałam się cześciej z obecnym sponsorem niż teraz to dostawałam 2000zł, a teraz to około 2000zł, ale uwierz, że podczas spotkania widzę się z nim tylko 10 min, i dostaje ładną sumkę. No ale ciagle szukam, bo wydatków jest mnóstwo...a Ty ile juz siedzisz w tym? ja zaczełam od maja tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już 3 lata w tym siedzę i naprawde to dobry sposób na szybkie zarobienie dużych pieniędzy, ale za pewną cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na dniach kogoś poznałam. I muszę powiedzieć, że te pieniądze były dla mnie ostatnia deską ratunku. Facet jest w porządku polubiliśmy sie i mam nadzieje ze będzie to dłuższa znajomość. A Ty masz kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko jednego, ale nie wsytarcza mi finansowo. Jednego poznałam, ale wyjechał w góry na urlop, wiec czekam jeszcze ponad tydzien... Ogolnie to pecha mam bo nie moge poznac kogos na kogo nie bede narzekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczone baby do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje okna
i lubie sex z dobrze ustawionymi obcokrajowcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia. nie mozesz bzykac
sie za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia. to robisz to tylko
dla kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje okna
trzeba na tym zarabiac moje drogie poza tym tytulem tego zawodu nie odprowadzamy podatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia. a obecny sposnor
ma duża palkę? masz prócz kasy przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia. jakby sponor placil
4 tys. miesięcznie a Ty byś nic nie czuła zero przyjemności to dalej bys sie spotykała? i czy jak bedziesz miała dobra parce to dalej będziesz miała sponsorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia.......
"ale uwierz, że podczas spotkania widzę się z nim tylko 10 min, i dostaje ładną sumkę" toi tylko loda mu robisz? a gdzie Twoja przyjemność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje okna
trzeba byc pokornym i wielu sponsorow ssac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja zawsze czuje przyjemnosc, wiec ne wyobrazam sobie takiej sytuacji. Ja wybieram sponsorow, a nie biore pierwszego lepszego. nie wybiegam tak daleko w przyszlosc, naraze musze skonczyc studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myje okna
nosisz aparat samoligaturujacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudzia.......
to co w 10 min numerek? to gościu krotko-dystansowiec? nie obraz sie ale gdybym ja płacił to lodzik by musiał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×