Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carpeee dieeeem

Czy ktoś tego używał ???Jak myślicie,zadziała????

Polecane posty

Gość carpeee dieeeem

Mam do Was pytanie.Moje sutki są wklęsłe i nawet pod wpływem pieszczot mojego faceta powiększa mi się jedynie lewy sutek :( Przez to mam ogromne kompleksy.Słyszałam,że dobre są nipletki firmy Avu(jeśli dobrze zapamiętałam).Jednak kosztują one coś w granicy 200 zł,póki co nie stać mnie na nie.Na allegro znalazłam coś takiego -> http://www.allegro.pl/item843629078_mini_pompka_do_sutkow_duze_sutki.html Jak myślicie,czy można używać tego tak samo jak tamtych nipletek?Czy efekt będzie długotrwały??Czy nic sobie nie zrobię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpeee dieeeem
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna inaczej
No bez przesady, a co ma wspólnego wklesły sutek i uczucie. Czas najwyższy zaakceptować swoje ciało. Pompka o sutków:O nic głupszego wymyslić nie mogli....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpeee dieeeem
Ja i tak się swoich kompleksów nie pozbędę :(Muszę coś z tym zrobić. Jak myślicie,dobre takie coś?Podobne do tych z Ava?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super glue
Niech Ci się facet do sutka przyssie, tylko równo do obu. Często trenować, powtarzać, masować, a będą efekty. Może sutki Ci nie urosną, ale kompleksy zmaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpeee dieeeem
No właśnie to nic nie daje.A te nipletki podobno potrafią zdziałać cuda,ale zastanawiam się,czy te tańsze również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×