Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

na jaki obóz wysłac dziecko

Polecane posty

Znalazłam firmę ok-tours, która organizuje ciekawe wyjazdy, kolonie i obozy dla dzieciaków i za granicą i w Polsce. Chciałabym mojego na taki wysłać, ale raczej w Polsce. W Dąbkach nad morzem (to chyba te koło Darłowa) organizują na przykład fajne tematyczne obozy: - rekreacyjno - sportowy - paintball i strzelectwo - zatańcz z nami... - obóz jeździecki - ekstremalne wakacje - luz blues - żeglarstwo - windsurfing Myślę, że to dobry pomysł i przede wszystkim najwyższy czas żeby zacząć się rozglądać, bo po nowym roku trzeba się będzie decydować. Dajcie znać czy jakieś inne oferty przykuły waszą uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LiyahHaughtonnn
Jeszcze trzeba zapytać dziecko czy chce jechac na obóz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A które dziecko nie chciałoby wyjechać na taki obóz?? Córka mojej koleżanki pojechała na obóz językowy z ok-tours do Londynu. Była zachwycona, bo nie tylko mogła się nauczyć języka, ale też zobaczyła Londyn. Wydaje mi się, że każde dziecko będzie zadowolone jak wyjedzie na jakiś obóz tematyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawdzająca postępy swego...
Podstawa to chyba w jakim wieku jest dziecko.Trzeba dobrać temat odpowiedni do wieku i co wazne to zainteresowania dziecka.Mój syn (8 lat)w zeszłym roku był na koloniach w górach(bardzo dobrze zorganizowany czas)....duzo wycieczek po szlakach,zwiedzania i zdobywania szczytów.........niestety to nie to co myślał,wiec w tym roku na sportowy(chodzi do szkoły sportowej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruttis999 - Bardzo wiele by nie chciało. Autorko, najlepiej zapytaj dziecka na jaki obóz chcę jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że zapytam;) Ale czy nie uważacie, że wszystkie są bardzo rozwojowe? Na przykład jazda konna (dziecko lubi zwierzęta) na pewno wpływa rozwojowo na organizm, postawę i dostarczy mu masę fajnej zabawy. Mały już był bez rodziców na wakacjach i świetnie sobie radzi. Oczywiście tęsknił, ale nie jest to na szczęście dla niego powodem do rezygnacji z wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adolf H. zza grobu
my żydowskie (tfu) dzieci wysyłaliśmy na obóz koncentracyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przejrzałam ich ofertę dosyć starannie i przyznaję, że kolonie i obozy rzeczywiście, jak piszesz - wydają sie bardzo "rozwojowe". Windsurfing czy jazda konna to świetna forma rekreacji - a zwłaszcza dla dzieci bo przecież one szybko się nudzą. Poza tym, programy wyjazdów są dopracowane no i można trafić na promocję przy wczesniejszym zapisie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi promocjami to jak najbardziej dobra rzecz bo te pieniądze, które przy nich zaoszczędzimy - możemy przeznaczyć na zakup tego, co na obozie / kolonii będzie dziecku potrzebne :) A zapewne sporo będzie takich rzeczy jak to z resztą przy wszelkich wyjazdach bywa... Ale te kolonie i obozy, które aktywizują dzieci w jakiś sposób - to naprawdę super sprawa :) Sama chciałabym pojechać na obóz jeździecki ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też pragnę zapisać moje dzieci na obóz, syn starszy ma 16 lat, młodszy ma 13. Wiadomo, wolałabym, aby jechali razem. Nie wiem jak sobie poradzi mój młodszy syn więc chciałabym, aby miał wsparcie od starszego brata. Przeglądałam wiele ofert, kontaktowałam się z wieloma biurami podróży i spodobała mi się oferta organizatora viacamp.pl. Głównie dla obu synów obóz z quadami oraz paintballem. http://viacamp.pl/obozy/adrenaline-junkies Rozmawiałam z organizatorami i szczerze jestem najbardziej przekonana do wyboru tego biura. Czytałam opinie, są jak najbardziej pozytywne a więc myślę, że warto. Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaM

U mnie w tym roku dzieciaki będą jechały na obóz windsurfingowy nad Zatoką Pucką,. Wszystko organizują oni borsukcamps.pl . W szkole idzie im dobrze, więc należy się nagroda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×