Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zmartwiony on

problem antykoncepcja a spóźniony okres problem faceta. POMOCY

Polecane posty

Gość zmartwiony on

Witam drogie czytelniczki tego forum. Przepraszam jeżeli ten temat albo podobny już był ale no piszę od razu jako spanikowany facet mojej dziewczyny. Wyjaśnie w czym rzecz... Moja dziewczyna zażywa tabletki anty, zażywa je prawidołowo. Jakieś 3tygodnie temu kochaliśmy się. Fakt faktem skończyłem poza nią. Teraz ona miała tą przerwę 7dniową w zażywaniu tabletek i jak ona twierdzi spóźnia się jej okres już z jakiś tydzień. Oboje się martwimy że to może być najgorsze czyli ciąża. Dodam jeszcze że moja dziewczyna nie skarżyła się aby jakoś w ostatnim czasie okres się jej spóźniał. No naprawdę nie wiemy co mamy robić....ona chce jeszcze poczekać parę dni a potem iść do ginekologa albo zrobić test. No Wybaczcie drogie Panie ale ja naprawdę martwię się o ten spóźniony okres...Co może być jego powodem? Naprawdę może to być ciąża? Dodam jeszcze że parę dni temu chorowała nawet dość ciężko (zapalenie oskrzeli) do tego jeszcze choroba nie wiem jaka ale należy do chorób tych kobiecych. No martwię się, proszę doradzicie coś....serdecznie dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×