Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KlauDDynka69

Sprzedam gumki redukujace szpare miedzy jedynkami! TO DZIALA!!

Polecane posty

Witam! Mam do sprzedania oryginalne gumki GAPBANDS. Gumki służą do redukowania szpary między jedynkami. Kupiłam je na allegro, gumki usunęły szparę po jednym dniu. Jednak aby zęby się nie rozeszły musiałabym je nosić nieco dłużej, niestety mam zbyt wrażliwe zęby i nie mogę sobie na to pozwolić. Polecam osobom, które nie mogą sobie pozwolić na założenie aparatu stałego bo gumki na prawdę działają . oto link do aukcji http://allegro.pl/item855212624_gapbands_usu n_szpare_miedzy_jedynkami_najtaniej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiiaa
to jakie sprzedajesz uzywane,czy nowki,i wklej porzadnie linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqertyuio
pierdole,no większej bzdury nie widziałam!!ludzie-diasteme sunie sie noszac TYLKO I WYŁACZNIE aparat ortodontyczny.Co za ściema dla głupków!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy poczytać opinie na internecie. Gumki działają bo sama się o tym przekonałam ale dla STAŁYCH EFEKTÓW MUSIAŁABYM JE NOSIĆ DŁUŻEJ! Gumki te zakłada się też przed założeniem aparatu stałego do poluzowania korzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy poczytać opinie na internecie. Gumki działają bo sama się o tym przekonałam ale dla STAŁYCH EFEKTÓW MUSIAŁABYM JE NOSIĆ DŁUŻEJ! Gumki te zakłada się też przed założeniem aparatu stałego do poluzowania korzeni. Gdyby gumki nie działaly to osoba która je sprzedaje na allegro NIE MIAŁABY TYLE POZYTYWÓW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfghjk
przestan pierdolić,nie mozna poluzowac korzeni no chyba ze masz PARADONTOZE!! JESTES OSZUSTKĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorkapandorkaminorka
ja tez słyszałam o tym ale uwazam,ze to jakiś koszmar.A co potem?zeby nie przesuwaja sie w ciagu 24 godzin.Zreszta moja dentystka powiedziała mi,ze narusza to strukturę korzenia.Rozruszasz korzenie a potem dojdzie do resorbcji.Generalnie tez uważam,ze to nie jest zdrowe.Tak jak wybielanie domowe zębów:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypraszam sobie nazywanie mnie oszustką! nie jestem jedyną osobą która zakupiła to na allegro. ja sprzedaję bo mam zbyt wrażliwe zęby i nie mam cierpliwości. no tak korzenie nie przesuwają się 24 h, ale zęby się złączyły miałam może ok 1mm szparkę (dalej mam) jednak po ściągnięciu gumki zęby wróciły po jakimś czasie do pierwotnego stanu dlatego napisałam, że musiałabym je nosić pewnie wszystkie, żeby zęby były już czas na tym miejscu. wybielanie zębów domowym sposobem to to samo co u dentysty. szkodzi tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila1235
Gumki jak najbardziej DZIAŁAJĄ :)) Sama nosiłam je w młodszym wieku, zakładałam na noc, przez dosłownie tydzień, może dwa szpara sie zredukowała i do tej pory nie powróciła, także na prawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki to strata kasy raz kupilem z ciekawosci w sumie 15 zeta to nie majątek. Więc jakoś specjalnie nie żałuję. I tak w końcu wykosztowałem się na prawdziwy aparat.A o gumkach co tu mozna powiedzieć. Nie działają. Rzeczywiście zamykają szparę pomiędzy zębami całkowicie po 2-4 tyg. Tylko efekt jest zerowy bo wystarczy na godzinę zdjąć je i powrót do starej formy. Oprócz tego że boli to jak diabli zwłaszcza mocno uszkadza dziąsła i powoduje ból zębów który po jakimś czasie jest do zniesienia. To jednak efekt jest bardzo krótkotrwały. Chyba że ktoś naprawdę nie ma kasy i nawet minimalna poprawa jest dla niego zadowalająca to może spróbować. Jednak ja sam polecam wykosztować się na aparat a nie na gumki lub kompozyt ktory tez jest materiałem mało trwałym i szybko dopadnie też to testowałem :) Wiec chcesz mieć proste zeby zostaje aparat ktory jest najpewniejszym sposobem prostowania zebow niestety bardzo drogim. Tanszym rozwiazeniem i szybszym jest wyrwanie zębów i wstwaienie sztucznych by usunąć szpare :D Ale to już trochę hardcore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×