Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magda22latek

czy jesli mam termin na 26.12.2009 to myslicie ze wywolaja mi wczesniej?

Polecane posty

Gość magda22latek

jak myslicie? bo kazali mi juz jutro stawic sie w szpitalu i mam tam zostac do porodu, myslicie ze bede lezec przez swieta? czy wywolaja porod szybciej? maja w sumie wymowke do wywolania bo mam stare lozsko... myslicie ze jakbym poprosila o wywolanie to zgodza sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno w swięta nikt cie tam trzymac nie bedzie chciał. zbadają cie i podejmą jakaś decyzję. ja drugie dziecko ur 10 dni po terminie, tez miałam stare łożysko, a mała dostała 9 pkt. odjęli 1 za kolor skóry. była przenoszona, za długo pływała w starym łozysku - podobo. moze urodzisz dopiero po świętach :-) a moze juz po nowym roku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lata
z tego co wiem to mnie lekarz wypuscil do domu na sex zebym przyspieszyla dojrzewanie szyjki, to chyba znaczy ze chca wywolac jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
moim zdaniem lekarz nie wywoła wcześniej porodu niz termin ! z jakiego niby powodu? święta? mało prawdopodobne,święta to święta a zmuszenie dziecka do opuszczenia brzucholka przed terminem to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lata
z tego powodu ze mam stare lozysko i malowodzie a nie z powodu swiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1984
tez mialam sie stawic wczesniej w szpitalu mialam stare lozysko i odeslali mnie do domu i urodzuilam w terminie a mieli mi wywolac 2 tyg przed terminem a dziecko ur.sie zdrowe 10pkt a gdzie bedziesz rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecam
nie polecam wywolywania, sama sie duzo nasluchalam i bylam przy porodzie wywolywanym szwagierki ....wspolczuje jej co za porod dostajesz skurczy a nie masz rozwarcia???????? wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lata
ja od tygodni mam rozwarcie 2cm zew i wew. i miekka skrocona szyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara1984
ja rozwarcie mialam 2cm miesiac ale dluga szyjke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22lata
w sulechowie bede rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×