Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bellla123

Czy to ciąża???? czekam na II kreski!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

witam. mam pyanie. 24 grudnia powinnam dostac @. jestem 10 dni po stosunku. i czekam na 2 kreski. Od 4 dni mam temperature 37 stopni. wczoraj śluz wodnisty wieczorem i kwasny. a od wczoraj rowniez kwasno w buzi. ciagleduzo sliny jest. a moze wyolbrzymiam. Poradzcie czy to ciąża moze byc??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaa
może być :) Czekaj cierpliwie. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajajaj....boje sie ciąży... to bedzie pierwsza... jesli bedzie. wspolzylam w dni plodne 4 dni przed owulacja i jeden dzien po owulacji. przed owulacja mialam kłócie jajników po niej bylo ok. a teraz ta temp. po owulacji zaraz mialam temp. 36,5. a teraz nie jestem przeziebiona i temp. 37. robilam test w poniedzialek 14 grudniai niestety nie wyszedl.moze zrobie przed switami buy zrobic narzeczonemu prazent.... tak bardzo chce. czy wy dziewczyny tez mialyście jakies objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jEŻELI 24 masz mieć @, a jest 10 dni po stosunku to coś Ci sie pomyliło, wtedy nie miałaś dni płodnych. Generalnie na objawy ciąży za wcześniej, test rób dopiero 24 lub pozniej. Zyczę prezentu na Święta:) A skąd wiesz, że masz kwaśny śluz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd wiesz, że masz kwaśny śluz?" też mnie to zastanowiło, ale bałam się zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo ja powiem tak
smakowała go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się nie da pomóc niestety
kobiety są straszne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo ja powiem tak
miałam miesiaczke 30 listopada trwała dziwnie długo 6 dni plus 3 dni plamienia, kochałam sie 13 grudnia, kolejna miesiaczke mam dostac 27 grudnia .. czy kochałam sie w dni plodne ? :) w dzien najwiekszego ryzyka ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×