Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość alcia1981

krwawienie

Polecane posty

Gość alcia1981

witam! robilam 2 testy ciazowe wyszly pozytywnie! 1 listopada mialam ostatnia miesiaczke! 8 grudnia mialam wizyte u gin ale nie potwierdzil ciazy nie bylo nic widac! nastepna wizyte mialam na 14 grudnia jednak w niedziele 13.12 dostalam krwawieniw jednorazoweo! pojechalam do szpitala i lekarz dyzurujacy stwierdzil poronienie i kazal zrobic bhcg. zrobilam i wynik byl 779 i po poludniu poszlam do mojego gin na umowiona wizyte! ku mojemu zdziwieniu lekarz stwierdzil ze pecherzyk plodowy jest 6mm i jestem gdzies 4-5 tyg w ciazy, jedank ten pecherzyk jest bardzo nisko i nie daje mi duzych szans. kazal odpoczywac i sie nie meczyc. jutro mam isc na bhcg i w piatek do lekarza! od tego krwawienie nie bylo juz krwi jedynie plamienia i po oddawaniu moczu na papierze jest brazowe plamienie i niewielkie skrzepliny jak przy @. czy ktos mial podobny przypadek? jak myslicie jest jakas szansa na uratowanie dzidziusia? aha nie dal mi lekarza zadnych tabletek:( prosze o odpowiedz alcia1981 jest teraz aktywny Raportuj zły post Poleć przez FacebookWykop to!Poleć przez GwarDel.icio.us Edytuj/Usuń Wiadomość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×