Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brak kasy na prezenty

Nie mamy kasy na prezenty,chcieliśmy sie umówić z rodziną,że nie kupujemy prezen

Polecane posty

Gość galarecie
Albo szczeniaczka z kokarda świąteczna dla facetów... wiem wiem, alkoholu miało nie byc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo dużą rodzinę na wigilii (35 osób razem z dziecmi) co roku robimy losowanie jak na szkolnych mikołajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kupić jakąś ozdobną metalową puszkę i upiec samemu ciastka, włozyć do środka, ozdobic... Albo zrobić chatkę z piernika - choć to dużo roboty... Ew, szukać promocji w sklepach - można wyczaić fajne rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alamakotaa
ja też jestem za własnymi wyrobami,wyjdzie najtaniej,a w dodatku fajny prezent,oglądałam dwa dni temu Nigellę i ona właśnie robiła przetwory do małych słoików na prezent (to były jakieś konfitury do mięs i ciastka),pakowała je bardzo ładnie upiecz może jakieś ciastka ze świąteczną nutą (ta nuta to dodatek orzechów,migdałów albo kszałty-choinki,gwiazdy), do tego zdrapka i myślę i będzie ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam postanowilam zajać się robieniem biżuterii, poszperalam trochę w internecie i znalazłam kilka sklepów z czego jeden wydał mi się ok. ale czytając na różnych forach polecane sklepy nikt go nie napisał i teraz nie wiem czy moze jest z nim coś nie tak ? nie znam się na tym, więc czy moze mogłybyscie spojrzeć czy tam wszystko w miare ok ? bylabym wdzięczna, dopiero zaczynam i nie znam się na tym oto stronka ; http://pasart.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniDomu
Niedługo moja kumpelka obchodzi urodziny i zastanawiam się nad prezentem dla niej. Pierwsze co mi przychodzi do głowy to biżuteria sztuczna, a dokładnie , gdyż moja koleżanka ma fisia na tym punkcie. Co byście mi polecili ewentualnie innego? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×