Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaśka i brak kaski

Bardzo skromne prezenty, pomożecie??

Polecane posty

Gość kaśka i brak kaski

Chcieliśmy sie obejśc bez nich ale juz coniektórzy kupili i głupio nam będzie jak nic nie będziemy mieć. Do obdarowania mam rodziców, teściów, szwagierke z mężem (młodzi), brata i siostre (18 i 19l.) oraz moja córcie 2 latka. No i męża ;) Jest to 10 prezentów dla naszego skromnego budzetu bardzo duze obciazenie :( nie mam totalnie pomysłu co taniego można kupic dla tylu osób :( (ramki na zdjęcia niestety odpadaja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_sucz
Dla kobiet wzięłabym jakieś kosmetyki od tego sprzedawcy, sama kupiłam i jestem bardzo zadowolona, ceny przystępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje tanie i sprawdzone
prezenty to -francuskie mydełka z biolandra po 8 zł szt śliczne i pachnące - tak, że kazdy się cieszy :) -ramki na zdjęcia -kremy Ava Mustella - ostatnio dałam tesciowej ten z olejem norkowym, to nie mogła uwierzyć jak chciała kolejne opakowanie kupić, że 14zł kosztuje -dzieciakom w wieku szkoły podstawowej kupiłam w tym roku na mikołajki rolki świecące, takie doczepiane do butów - na allegro19zł sztuka - a zabawa była przednia - dla faceta maszynki do golenia - zawsze się przydadzą, choćby w podróży, a niewiele kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_sucz
dla mężczyzny może być breloczek do kluczy, zapalniczka, pasek do spodni itp... Dla dziecka pewnie sami coś znajdziecie, zabawek jest cała masa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola

kwiaty są zawsze dobrym pomysłem, możesz zamówić z kwiaciarni np. kwiaty-prezenty.pl i dostarczą do domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Dla dziewczynek ozdoby do włosów. W tkmaxxie można znaleźć ciekawe rzeczy tanio 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×