Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapraszam serdecznie

Golfiki, sweterki, tuniki - 25 zł za sztukę! Wielka wyprzedaż!

Polecane posty

Gość zapraszam serdecznie

Jak w temacie. Wyprzedajemy resztki ciuszków po zamkniętej działalności gosp. Zostały ostatnie sztuki ciuszków, które wyprzedajemy po 25 zł! Mega okazja - w sam raz na prezent pod choinkę! www.extraciuchy.pl.tl O szczegóły proszę pytać pod gg: 4130498 Zapraszam bo warto! Nic nie ryzykujesz, gdyż sprzedaż finalizowana jest poprzez wystawienie aukcji na Allegro z wybranymi ciuszkami - wszystko legalnie i w 100% pewnie! Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylina
wcale nie jest wszystko po 25 zł. Na allegro sa takie same ceny bez łachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie
Pani BEZ ŁACHY - jak nie to nie ;) Ceny na stronie są nieaktualne - trzeba było spytać a nie od razu się oburzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazylina
podaje pani adres strony wiec o co mialam pytac? Niepoważne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie
Podbijam temat! Jeszcze zostały ostatnie sztuki ciuszków! Zapraszam! bazylina - Co niby jest niepoważne? Strona istnieje od dawna, teraz zmieniły się ceny a ja nie mam czasu za każdym razem ich zmieniać lub usuwać niedostępnych już kolorów! Takie trudne do zrozumienia? Nie wiem po co to oburzenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszam serdecznie
Przepraszam za zwłokę z odpisywaniem na wiadomości pozostawiane na gg! Jeśli nadal jesteście zainteresowani - PISZCIE! Jestem teraz dostępna - ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×