Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prezent świąteczny

Słuchawki do gier i TS-a do 100 zł. - jakie?

Polecane posty

Gość prezent świąteczny

Witajcie, poszukuję dobrych i niedrogich słuchawek dla gracza. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent świąteczny
hello???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Hm, znajomy mi powiedział, którego zapytałam przed chwilą, że do 100zł w miarę dobre są (cała nazwa skopiowana ze strony) słuchawki z mikrofonem SL-8777 Ares Stereo USB Headset. Fajne w ich przypadku jest to, że mają mikrofon, a nie wszystkie słuchawki do grania są w niego wyposażone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli szukasz słuchawek do 100 zł na pewno je znajdziesz w przeglądarce cenowej http://www.cozacena.pl/ Tu masz świetny wybór słuchawek porównujesz ceny i to wszystko bez niepotrzebnego biegania po sklepach i stania w kolejkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ThePlow
Ja bym Ci jednak radził dołożyć troszkę, bo możesz mieć naprawdę dobre słuchawki za trochę więcej. Ja korzystam z Logitech G233, są naprawdę świetne, teraz przez weekend są w promocji w Saturnie, więc jak masz kasę to warto się ruszyć po nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SanderkoO
podejdz do najblizszego media expert, maja spory wybor i dobrze doradza. kazdy ma inne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio złapałam fajne słuchawki bml w mediaexpercie w niezłej cenie do grania i skypa są spoko :))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takie słuchawki warto zainwestować, za tyle nie kupisz porządnego sprzętu. Na Twoim miejscu dorzuciłabym trochę i kupiła sobie taki model https://www.al.to/p/269329-sluchawki-przewodowe-creative-sound-blasterx-h3.html Są to słuchawki nauszne, zamknięte, z mikrofonem który można odłączyć. Zostały stworzone dla graczy i dają świetny, głęboki dźwięk, redukują szumy czy dźwięki z otoczenia. Działają na Win, OS X, Androidzie, iOS, PS4 i Xbox One. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdziłabym Natec GENESIS H59 były ostatnio w dobrej cenie w Sferisie. Poza tym trochę droższe Creative Sound Blaster Blaze moga przekroczyć budżet ale swego czasu były dosyć często wybierane pod gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czaroo
U mnie sprawdzają się słuchawki Creative 70GH034000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×