Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinia34

Jak polecacie sklep internetowy

Polecane posty

Gość kinia34

w sprawie prezentow pod choinke? Zapraszam do podawania swoich sprawdzonych typow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia34
czekam kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
Kochana, to zalezy od tego, co chcesz kupić. Jesli jak większosc Polaków chcesz zrobić pożyteczny prezent a'la coś agd rtv to zajrzyj do electro.pl. Promocje i duży wybór. Ja jeśli robię tego typu zakupy to tylko tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia34
dziekuje serdecznie juz zagladam. Chce zrobic prezenty pod choinke, ale zupelnie nie mam pomyslu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
Sprzedam mega zestaw ubrań NOWICH i MARKOWYCH! allegro.pl/item854168977_nowa_odziez_damska_zestaw_26_sztuk_london_elle.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
allegro.pl/item854168977_nowa_odziez_damska_zestaw_26_sz tuk_london_elle.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia34
moze ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może ksiązkę
www.nit-ek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu_tez warto
jesli chodzi o ciuchy dla dzieci- polecam http://www.agugu.com.pl sa fajne ubranka, dobre ceny- bluzki z Bobem Budowniczym, autkami, mają fajne klocki edukacyjne, body z napismai typu kocham mame, tate, babcie, dziadka.. i jak sie okazalo- szybka wysylka, szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prezent świetnym pomysłem jest kupno zegarka. Ja kupiłam chłopakowi Locmana na minuta.pl. Świetny zegarek, sportowy a zarazem elegancki. Dobre marka, myślę że mu się spodoba, już się nie mogę doczekać jego miny jak go dostanie. Doradzili mi go w sklepie bo nie mogła się zdecydować między dwoma modelami. Zdecydowała trochę estetyka a trochę funkcje. Polecam ten sklep, jest świetnym rozwiązaniem dla poszukujących prezentów gwiazdkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalibut
Nowa promocja dla znajomych shaffashoes.pl- przy zakupie dowolnych produktów wpisz hasło "gwiazdka" a w magiczny sposób Twój rachunek zmniejszy się o 10 proc... Ta akcja będzie trwała aż do pierwszej gwiazdki w wigilie. Dodatkowo dla pomysłowych dziewcząt ogłaszamy konkurs na hasło promujące styczniowe wyprzedaże w sklepach Shaffashoes.pl. Dla zwyciężczyni oprócz satysfakcji przewidzieliśmy również kupon rabatowy -50 proc. na wybraną parę butów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybór sklepu zależy od tego, czego się szuka. Jeśli chodzi o rtv/agd, komputery itp. to warto zajrzeć na 1komp.pl U nich znajdzie się wszystko i to w całkiem przyzwoitych cenach, więc nie będziemy odczuwać świątecznych zakupów prze kolejne pół roku. Z racji tego, że wszystko skumulowane jest w jednym sklepie, to oszczędzimy też sporo czasu przy wyborze, zamawianiu itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy co chcesz kupić. Ja na przykład zamówiłam dziecku na 3kropki.pl grę "Reksio i Miasto Sekretów" . Skoro i tak będzie "okupował" komputer to niech przynajmniej mam kontrolę nad tym w co gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderni to też dobry strzał, jeśli szukasz czegoś do domu. wszelkie sprzęty agd itp... ja dla mamy kupiłam u nich mikser, obsługa bardzo okej, także spokojnie mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocurka91284732
Pisz opinie, zbieraj punkty i zamieniaj je na nagrody! Można dostać prostownicę, telefon dotykowy, doładowania do telefonu i wiele innych nagród! Naprawdę warto! https://cokupic.pl/zaproszenie/chiliii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogłabym wam polecić a.pl. Mają bardzo szybką dostawę i jakość produktów. Jestem generalnie bardzo zadowolona. Już zapomniałam jak wygląda klasyczny sklep spożywczy. Nie chce mi się już stać w tych durnych kolejkach. Wolę spędzić 5 minut więcej przed kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×