Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpracyccyy

skonczylam studium rachunkowosci

Polecane posty

Gość bezpracyccyy

mam mgr ale z innego kierunku. nie moge znalesc pracy w ksiegowosci bo wszedzie chca z doswiadczeniem min 2 letnim. wiec jak mam zdobbyc te doswiadczenie? bledne kolo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontopronto
co masz do zaoferowania pracodawcy? zapewne póki co swój czas , który przeznaczysz na praktyczną naukę zawodu i za tą naukę marzy ci się godna płaca? pracodawca woli zatrudniać ludzi z praktyką ze zrozumiałych względów . może skorzystaj ze stażu z UP w jakiejś sensownej firmie . gdy już będziesz mogła pokazać pracodawcy ,że od pierwszego dnia pracy możesz samodzielnie pracować , to zapewne znajdziesz pracę. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEH JA NIE WIEM JAKIM
cudem ale tez skończyłam studium z rachunkowości mgr mam z innego kierunku i zaraz po skończeniu, dostałam pracę w księgowości na stanowisku samodzielny księgowy, ale trafiłam na zajebistego pracodawce, gdzie nie liczą sie szkoły tylko chęci do pracy, a może poporstu sie spodobałam (zaznaczam to nie facet mnie przyjmował tylko kobieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyccyy
mialam juz 3 iesieczny staz ale jak sie okazalo bez perspektw na wiecej bo firma ma dobra ksiegowa i ona jedna im wystaarcza. wiec na 2 staz musze poczekac chyba caly rok . bo teraz mi nie przysluguje. w moim rejonie be doswiadczenia nie mam szans. moze gdybym miala studia z rachunkowoswci a nie studium to byloby latwiej. sama nie wiem. ale na studia nie mialam kasy niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyccyy
i ja nie mowie tu zeby zaraz miec samodzielne stanowisko bo to logiczne ze malo kto zatrudni taka osobe jako samodzielna ksiegowa. nawet jak poszukuja asystentki ksiegowej to maja wysokie wymagania co do doswiadzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prontopronto
rozumiem twoją sytuację , ale jak sama zauważyłaś , firmy z reguły mają obsadzone stanowiska pracy biurowej .popyt na pracowników do przekładania papierków nijak się ma do podaży. może przestań marzyć o pracy za biurkiem . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpracyccyy
gdybym miala znajomosc to pewnie mialbym prace. oprocz przekladania papierkow umiem cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzmam prace
nie poddawaj sie, szukaj caly czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×