Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cccccccccllaudia

Jakie prezenty już kupiliście pod choinkę

Polecane posty

Gość cccccccccllaudia

Ja spodnie, ciastka dla mojej siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferta
Ja już zalicytowałam ubrania allegro.pl/show_item.php?item=854168977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu bluze mamie mp4 szwagrowi czapke i tabliczke z jego imieniem bratu plakat jeszcze zostal brtanek, ojciec, bratowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamie mikser, ojcu kufel, babciom po termoforku, a dziadkowi telefon (wszystko zgodnie z tegorocznymi życzeniami, rzecz jasna) Najbardziej chyba zadowolona jestem z kupna telefonu, za niecałą stówkę udało mi się dorwać całkiem przyzwoitego LG, jakby ktoś szukał, proponuję do torres zajrzeć, bardzo bogatą ofertę mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze wlasciciwe prezentow nie mam :D tzn tylko dla mamy wlasnie przesylka do mnie idzie :P za to wymyslilam co kupie facetowi a to byl moj najwiekszy problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie kupiłem tylko mamie i tacie.. Obojgu to samo, znaczy zegarki Locmana (minuta.pl). Oba z tej samej kolekcji, będą do siebie pasować wizualnie :) Tanie nie były, ale raz na jakiś czas warto pokazać rodzicom jak wiele dla nas znaczą. Oczywiście nie wszystko kręci się wokół pieniędzy, ale te zegarki są po prostu piękne, nie ważne ile kosztowały, po prostu chciałem je wręczyć rodzicom i zobaczyć ich miny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z rzeczy, które ostatnio zamówiłam, to warto wymienić np. plecak http://www.tanisport.pl/newbalance/BDP1224BON/Product.aspx Chrześniakowi kupiłam, bo kiedyś pokazywał mi bardzo podobny i mówił, że mu się podoba. A ten wygląda na solidny i wygodny, Do tego ma elementy odblaskowe, a wiadomo, że o tej porze roku wcześnie robi się ciemno i dobrze być widocznym. No i zaoszczędziłam kilkadziesiąt złotych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_moment
O, jak świetnie, że mi przypominacie o ciastkach, bo musze moim dziaduszkom kupić serduszka pod choinkę. Będą idealnym uzupełnieniem czajnika z electro :D Kurcze, ja to jestem specem od prezentów :P Dla każdego coś dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam swojemu facetowi netbook'a na wasserman.pl i był bardzo zadowolony. Chyba nie dostał lepszego prezentu świątecznego, niż ten. A sprzęcik pierwsza klasa. Mama dostała biżuterię, tata perfumy a brat i siostra książki. Wszyscy byli zadowoleni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a który netbook z tego wassermana kupiłaś? Bo ja też chciałabym kupić mojemu na walentynki i zastanawiam się co by mu się najbardziej spodobało. Podobno BenQ są całkiem sensowne i na dodatek całkiem niedrogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×