Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anibas

Padł mi odkurzacz teraz przed Świętami-jaki kupić pomocy!!!!

Polecane posty

Gość anibas

Jak pech to pech i to teraz gdy świąteczne porządki za pasem-mnie padł odkurzacz zwyczajnie podczas odkurzania zaczął "wyć"i wypuszczać kłęby cuchnącego,czarnego dymu no i ....koniec. Miał co prawda już swoje latka dokładnie coś koło 10 ale musiał teraz? Tak więc zmuszona jestem kupić nowy czas nagli a ja nie wiem jaki no i nie bardzo mi się uśmiecha teraz przed Swiętami godzinami chodzić od sklepu do sklepu i wybierać a nie chcę kupić pierwszego lepszego bo liczę że szybko następnego zakupu odkurzacza nie będę robić.Poradźcie drodzy forumowicze jakie sa fajne odkurzacze trwałe i solidne z których korzystacie i Was nie rozczarowały.Ewentualnie gdzie kupiliście w sklepie internetowym czy tradycyjnym? Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiap9
ja mam zelmer sirius(jakoś tak się czyta, nie pamietam jak sie pisze) i jestem zadowolona, myslalm zeby kupic z workami wielokrotnego uzytku, ale te worki nie są juz tak drogie jak kiedys i rach ciach wywalaszs worek, bez kurzu i smrodku, kosztował ok 300-400 zł nie pamietam, kupilismy w mega avansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
ja z kolei mam zelmer odysey,ma turboszczotke i to jest super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam elektrolux xio przeżył kilka przeprowadzek (czyli np. dużych porządków) i ostatnio remont generalny (krąży opinia, że to zabójstwo dla odkurzacza, gruz itp) a mój przeżył i ma się dobrze, więc chyba jest godny polecenia, tylko nie wiem, czy go jeszcze sprzedają, bo on ma już ładnych kilka lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelmer jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIBAS
Jakie modele Syriusa bo jest ich kilka a elektrolux xio miałam -to ten który mi padł i potwierdzam że niezawodny ale już nie spotykany w sklepach bynajmniej internetowych bo szukałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelmery tez sa ok, Dysony sa raczej drogie, ale niezawodne sa LG moja koleżanka ma i mówi, że nie zamieniłaby na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja philipsa nie polecam. Mam w domu rodzinnym, ma też teściowa - toż to udręka korzystać z niego przez kilka lat! Zelmer górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni wiem czy sa juz w polsce
ale ja polecam odkurzacz Henry http://www.numatic.co.uk/products4.aspx nie zamienie go na zaden inny, prosty w obsludze, nie trzeba wymieniac zbyt czesto workow, jest nie do popsucia. kiedys pracowalam w hotelu 2 miesiace i tam mieli taki odkurzacz, podobno byl tam juz pare lat. ja swoj dostalam w prezencie do domu, mam go 1,5 roku i odpukac nic sie nie dzieje. wczesniej mialam elektroluxa, nie polecam. odkurzalam tylko panele a mimo to pol roku przestal wciagac cokolwiek :P dobrze ze byl na gwarancji to oddalismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy sa juz w polsce
moja tesciowa ma zelmera dobrych kilka lat i dalej dziala. rodzice kupili phillipsa i padl po niecalych 2 latach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylacznie odkurzacz
rainbow:) reszta to zakurzacze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roomba jest bezkonkurencyjna
bo SAMA sprząta :) właśnie sobie piję kawę a odkurzacz jeździ po mieszkaniu, od czasu do czasu wsiądzie se na niego kot i sprzątają wspólnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak chcesz zaoszczędzić a nie wydać fortunę i stracić masę czasu przed świętami, to lepiej zamów przez internet. Polecam ci redcoon.pl, tam mają niskie ceny, szybko wysyłają i przede wszystkim mają bardzo duży wybór markowego sprzętu. Ja bym polecała Boscha, ale jak zapytasz, to ci doradzą. Nie wiem jakich funkcji potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×