Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Komediant.

wesołych świąt i do siego roku życzy komediant!

Polecane posty

Gość Komediant.

u nas w Stalowej Woli -28 - tyle pokazał wczoraj mój termometr zakupiony za gotówkę w lokalnym sklepie "Wszystko po 1.99". Lubię ten sklep ponieważ jest w nim dużo tanich rzeczy które bardzo przydają mi się podczas codziennej masturbacji przed komputerem. Ostatnio zakupiłem worki do odkurzacza marki "Antykurzynek" i stwierdzam że otwór na śmieci jest idealny dla mojego penisa. Zmierzyłem jego średnice (linijką również zakupioną w owym sklepie) i wyszło 2.5cm- ideał gdyż mój penis ma średnicę 2.4cm i mam milimetr luzu na nawilżacz- wazelinę "Super Pederasta". Wszystkim fanom sklepów "wszystko po 1.99" gorąco polecam odwiedzenie sklepu w St. Woli- naprawdę warto! Dzielę się z Wami kochani opłatkiem własnej produkcji (woda kolońska tatełe, mąka wyizolowana z krochmalu którym matka krochmali moje gacie oraz sól jodowana TESCO) i życzę WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komediant.
Zastanawia mnie tylko dlaczego tu taka znieczulica i brak świątecznej atmosfery... KOCHAJMY SIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulalala
Komediant. kocham cię!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulala- tamten komediant. to podszywacz. Mój nowy- prawdziwy nick- to Kaspian XXX. Szerzej o tej zmianie pisze w osobnym wątku. Zapraszam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×