Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czarna22

mam chrapkę na kolege z pracy

Polecane posty

Gość chodzi mi to samo po glowie
LOL :D widze ze jakis zje.b nie ma co robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
ALE KOMUS SIE NUDZI!!!!!!!!!!!!!1KURWA CZY TO TAKIE SMIESZNE!!!!WCHODZIC NA FORUM I PISAC ZA KOGOS.SZLAG MNIE TRAFI WYPIERDALAJ Z TAD!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po glowie
Czarna on by mi sam przebil heheh ale dzieki, chce to zrobic profesjonalnie bo musze ominac blizne po ostatnim kolczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
*megusia* ja sie pod nikogo nie podszywam nie wiem komu to na mysl przyszlo, po co niby mialabym dalej drazyc ten temat-pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
ale chodzilo mi zeby on z toba poszedl do studia,ale tylko jako widz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
to nie jest smieszne tylko zenujace ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
tak, jak sie schylił to pod sukienką u niego widziałam, i wsadziłam swojego penisa i mi sam wylatywał, nawet nie poczuł ze byłąm w niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po glowie
ej nie moge z was :D ludzie w pracy gapia sie na mnie jak na kosmite bo sie smieje do kompa :D czarna zmien nick na czarny, ja tez zmienie bo debile sie podszywaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po glowie
no to nie wiem o ci poradzić, moze razem spróbujemy mu wsadzić to poczuje, co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
oki, zmień bo głupia juz jestem.. ale bedzie on zadowolony jak my dwie mu wsadzimy, spadam , narazie ide moze mu sadza jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po glowie
zal mi was tepaki..zazdroscicie nam??? ze za wami zaden facet sie nie oglada?? eheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
ale dziwni ludzie zyja na tym swiecie, ale jaja hhaha usmialam sie az pod same pachy. Prezciez mozecie zalozyc swoje forum pt..wyglupy frajerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
oki, zmień bo głupia juz jestem.. ale bedzie on zadowolony jak my dwie mu wsadzimy, spadam , narazie ide moze mu sadza jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po glowie
a my weźniemy z czarna tam udzial na pierwszym miejsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
mam nadzieje ze sobie poszedl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
no, fajnie, niech ktos to założy, proszę...juz sie nie umiem doczekać .. forum do takich jak my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
mój kolega z pracy poszedł i nie umiem wsadzić/ mze jutro spróbuję na korytarzu? co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po głowie
ale ty poje...na jesteś. leć za nim... na co czekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzi mi to samo po głowie
biegni... szybko.. ja tez lece i go bedziemy lizac po cip*ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
nie chce być murzynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
boje sie murzynów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
powiedz jakim debilem trzeba byc zeby robic cos takiego. Upierdliwy jestes jak wrzod na dupie. To na prawde nie jest smieszne ;/ pewnie jestes niepelnoletnim kolesiem ktory przesiaduje caly czas w domu bo mu rodzice wychodzic nie pozwalaja, zeby sie ''synusiowi'' nic nie stalo. Wiec jestes takim przudupasem lizusem, i pewnie dalej moczysz sie w lozku.Na bank masz w nocy przedwczesna erekcje!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
na bank jara go to pewnie uderzylam w czuly punkt z tym siusianiem heheh pewnie mama lozko ceratka wysciela hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entrelka
U mnie bylo podobnie. 5 lat bycia razem ostatnie 3 za granica. To ja skonczylam ten zwiazek bo juz nic nie czulam no i byl tez kolega z pracy. NIgdy nie zdradzilam mojego faceta. Dopiero poszlam do lozka z tym facetem z pracy jka juz nie bylismy razem. To ciagnelo sie rok. Nic z tego nie wyszlo on mial dziewczyne. W kazdym razie teraz jestem z kims. Dopiero rok ale nadal podnieca mnie tak samo jak na poczatku. Z moim pierwszym nie bylo tak nigdy. Nie zaluje mojej decyzji o rozstaniu. Wiem ze go nie kochalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
przynajmniej mialas odwage to zakaczyc-utrzymujesz kontakt ze swoim eks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarna22
mi szkoda byloby zakanczac ten zwiazek poniewaz jestem tak do niego przywiazana, nie wiem jakie byloby zycie solo. Boje sie tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość entrelka
NIe zadnego. On nie chcial. Bardzo przezywal nasze rozstanie, probowal wracac, ja nie chcialam. Nie brakuje mi go, nie tesknilam za nim. no moze byly momenty ze gdzies mi tam go brakowalo, ale naprawde bardzo rzadko. Z perspektywy mysle ze dobrze sie stalo. To bylo 2 lata temu. Wiem ze on nadal mieszka za granica , niedaleko mnie i wiem ze ma juz nowa dziewczyne. Mam nadzieje ze jest szczesliwy. NIe wiem co moglabym Ci opradzic w takiej sytacji. Jesli chcesz to sprobuj z tym kolega z pracy. Zobaczysz ja bedzie. A reszta juz sama sie potoczy. Ja mialam 27 lat jak zakonczylam tamten zwiazek ale cale szczescie nie myslalam kategoriami ze juz nikogo sobie nie znajde i zostane sama. Wolalabym byc sama niz z nim, mimo ze byl prawie idealem. Naprawde byl czuly, opiekunczy itp itd. Kazdej kobiecie zycze takiego faceta. A mi moze si po prostu znudzil? NIe wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×