Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czarnoczarna

3 miesiące po porodzie - czy pochwa jeszcze się obkurczy

Polecane posty

Gość czarnoczarna

pytam, bo ginekolog powiedział, że trwa to kilka miesięcy nawet 6, a mi czasem podczas chodzenia słychać jak się "rozkleja".Jest to dla mnie dość krępujące. Nie potrafię tego dobrze opisać, ale pewnie wiecie o co chodzi? Jak u Was było? Wiem, że nie wróci do dawntch parametrów, ale po 3 mcach to już tak zostanie, czy jeszcze coś się "ściaśni"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IQ50
Klaskająca pipka buhahahahahaha , ja zaraz beda mial poszarpane zwieracze od czytania tych tematow :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoczarna
faktycznie masz IQ50, dobrze, że masz tego świadomość, o to jest forum dla matek i ich problemów, więc zmykaj stąd półgłówku śmiać się na inne strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja pierwsze 6tyg po porodzie nie kochałam się z mężem. Pokochaliśmy się dopiero po tych 6-ciu tyg i było normalnie (tak jak wcześniej, albo nawet ciaśniej) nigdy nie czułam niczego takiego jak to co opisujesz podczas chodzenia. Jedyna rzecz jaką miałam na początku to podczas sexu moja pochwa nabierała tak jakby powietrza i mogłam "pierdzieć pipką" :) krępowałomnie to okropnie, ale mąż rozumiał i mieliśmy ubaw :) mineło po mniej więcej 4m-cach od porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnoczarna
ja tak nie mam, ale to też jakaś niedogodność, która minęła, to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czanoczarna
no to czekam cierpliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×