Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gnom z jasnego nieba

powiedzcie mi jak wplynac na faceta by przestal ciagle jezdzic na recznym

Polecane posty

Gość gvbjnfjm
no to moze ty mu rob dobrze? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonany ze
poprostu uprawia seks z jedyną osobą która naprawdę kocha. Wersja dla mniej inteligentnych - kocha tylko siebie więc uprawia seks sam ze sobą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem przekonany ze
onanizm wzmacnia organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to kolejna prowokacja. A jeśli rzeczywiście poważnie podejść do tematu to należy temu facetowi po prostu znaleźć albo kobietę, a jeśli ja ma i nadal jedzie na ręcznym to może on potrzebuje faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to jest że przegrywasz z ręką i czego mu potrzeba że woli ją od Ciebie .coś nie halo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowokacja? no dajcie spokoj, jakbym chciala prowokowac to wymyslilabym cos spektakularnego. moj facet onanizuje sie codziennie, podczas stosunku ze mna mieknie mu fujara, choc twierdzi, ze go podniecam i ze mnie uwielbia... nie wiem czy to stres, onanizm a moze kryptohomoseksualizm ma tu na to wplyw... no jemu wacek opada a mi juz tez - rece...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on twierdzi, ze powinnam dac mu czas, bo przede mna mial roczna przerwe w "prawdziwym seksie". na razie "sypiamy" ze soba miesiac i widze mala poprawe, ale to i tak jest bardzo deprymujace jak facet traci wzwod kiedy jest w tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×