Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dscn

Prezenty dla naszych mezczyzn???

Polecane posty

Gość dscn

mozecie mi podpowiedziec co kupilyscie bo ja jeszcze nic, oprocz ubran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co można kupić mężczyźnie żeby był zadowolony? Oczywiście jakiś elektroniczny gadżet. Myślałam o zabawnym pendrive - na przykład tracer w kształcie naboju( może również służyć za bryloczek do kluczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonia30
Ja swojemu kupiłam album "Motocykle teraz i dziś " kosmetyki Flosleku w zestawie- FlosMen oraz torcik wedlowski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgvnfgmn
cos,czego sam sobie poki co nie kupi bo go nie stac i jest to do auta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu zamówiłam mychę do laptopa w świecie-laptopów, ale to od początku wiedziałam, że tego właśnie potrzebuje, więc specjalnie długo nad prezentem nie myślałam. dobrym pomysłem mogą też być perfumy, albo jakaś fajna książka... tak uniwersalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam netbooka swojemu facetowi na wasserman.pl i jest bardzo zadowolony. I jest bardzo zadowolony - chociaż ja wybierałam go trochę w ciemno, to mój misiek upiera się, że sprzęt pierwsza klasa. Myślę, że nie mogłam trafić lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ciemno kupowałaś?? no to miałaś szczęście że w tym sklepie sprzedają same rzeczy z najwyższej półki ;) Właściwie można brać cokolwiek, mnóstwo tam gadżetów dla facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt, gadżetów tam mnóstwo. Ostatnio dopatrzyłam się w tym sklepie wasserman świetnego długopisu z kamerką, dyktafonem i pen drivem. Takie 4 w 1 ;) A wiadomo, że faceci uwielbiają gadżety więc prezent jak się patrzy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Jeśli ubrania nie wchodzą w grę, to dobrze byłoby kupić coś, co będzie miała wydźwięk sentymentalny. Np. pomyśl o jakiejś fajnej ramce na zdjęcia i waszej wspólnej fotce w środku. A może np. obrączka z wygrawerowanym napisem? Można znaleźć wiele fajnych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze, że ostatnio modne są mp4, może taki ipod nano od apple 5 generacji. Gdzieś widziałam w którymś sklepie internetowym za 400zł... Choć normalnie kosztuje ponad 500.. Warto poszperać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarithes
Blogi czytam od lat, a jest kilka, ktore naprawde zasluguja na wygrana, a nie uda im sie to, jesli nie pomoga ludzie. jest jeden, na ktory na pewno warto wejsc, ktory warto poczytac, jesli nie zaglosowac to poczytac nawet i posmiac sie: Zreszta sami ocencie czy nie warto zaglosowac http://rozmawiamy.blog.onet.pl/ - I00046 -duze i, zero, zero, zero i 46 Na blog mozna zaglosowac tylko raz z jednego telefonu. Koszt smsa to 1.22, Po prostu nalezy wyslac sms pod numer 7144, a w tresci wpisac kod bloga, ktory podalam wyzej. Na blogu macie konkrety, co i jak zrobic. glosowac mozna do 21 stycznia do godziny 12:00. Pomozmy wygrac naprawde fajnym blogom i pomozmy dzieciom - dochod z smsow bedzie przeznaczony na turnusy rehabilitacyjne dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dodatek do większego prezentu taka podkładka pod telefon, ipod do samochodu: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=570 Polecam, sama używam - genialny gadżet. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale przywiera do deski rozdzielczej i mozna spokojnie położyć na niej telefon. Nie ruszy się ;) nawet na ostrzejszych zakrętach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtuś oj już nie przesadzaj ;) Może nasi mężczyźni nie zawsze są wspaniali i kochani, ale z drugiej strony czy my zawsze takie jesteśmy? :) A fajny prezent warto dać żeby zobaczyć jak ktoś się z niego cieszy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Właśnie - zgadzam się z Jamica86. Chociaż mój misiu jest ostatnio wyjątkowo grzeczny, więc i prezent musi być miły. Każdy facet ma to, na co sobie zasłuży - ha! Mój misiu zasługuje na najlepsze :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierki
A czy ta podkładka z wasserman.pl jest naprawde taka dobra?? długo ją masz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karkomania
Mój facet z reguły prezenty chowa gdzieś w szafie :( Dlatego w tym roku mu na gwiazdkę dałam coś innego niż zwykle: drift taxi z tego sklepu: www.surpriseme.pl No i był zachwycony, bo to maniak samochodowy, więc już nie moze się doczekac na realizację :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warząchiew
to ile wydajecie na te gadżety dla facetów? zwłaszcza elektronika (dobra) jest dość droga :O mój facet juz nie zadowoliłby się jakimś pendrivem... sam ma jakis dysk przenośny o wilekiej pojemności, koszt rzędu kilkuset złotych... CO KUPIĆ takiemu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warząchiew, zwyczajnie zmień taktykę - nie inwestuj w elektronikę na prezent, może postaw na bieliznę. bez wątpienia jest to coś, co sama możesz dla swojego lubego wybrać, a i niewielkie jest prawdopodobieństwo, że nie wstrzelisz się w jego upodobania. ja się w bieliznę atlantic zaopatrzyłam niedawno, sklep uasi, fajne miejsce, sporo promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jako facet powiem ze to zalezy od sytuacji i od faceta.Gdybym dostal ksiazke to poszlaby w kąt. Elektronika tylko ja wiem jaka jest najlepsza wiec nie sadze by moja Luba trafila w 10. Dobry wybor to bielizna,perfumy nowy portfel gdy stary już zużyty. Proponuje tez zerknąć ukradkiem w historie przeglądanych stron allegro. Faceci lubia przeglądac strony allegro ,może w ten sposób natknac sie na cos co chcialby mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na buty taktyczne? To takie profesjonalne obuwie, w którym można uprawiać paintabll, czy ASG - jeśli Wasz mężczyzna interesuje się militariami (a z tego co wiem, to każdy się na swój sposób interesuje ;)), to kupcie mu takie buty i wyślijcie z kolegami do lasu - niech sobie poszaleją i wyładują stres po całym tygodniu szkoły, czy pracy. Warto zajrzeć na bates.pl i tam popytać o takie buty, bo z tego co się orientuję to profesjonalna firma w tej branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisvel
Kup mu kajdanki i szalej w nocy:) A tak na serio to może jakiś sygnet albo gruby naszyjnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czasu na bieganie po sklepach, stanie w kolejkach i szukanie niepowtarzalnego prezentu dla bliskiej Ci osoby? A może zwyczajnie nie wiesz co kupić? Wiemy, jak bardzo czasochłonne i pracochłonne może okazać się znalezienie właściwego prezentu. Nietrafiona kolorystycznie lub rozmiarowo bluzka, niewłaściwy zapach odurzających perfum, kolejna para skarpetek lub kolejny, zbędny toster lub żelazko... Któż nie chciałby uniknąć tak kłopotliwej sytuacji? Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, przygotowujemy świąteczną promocję. Zapraszamy do skorzystania z bardzo oryginalnego pomysłu na ,,praktyczny'' prezent: Kup BON UPOMINKOWY o wartości 120 zł i spraw niespodziankę komuś bliskiemu! Osoba ta sama wybierze sobie prezent! Może to być: - analiza sylwetki - analiza kolorystyczna - przegląd garderoby - personal shopper (zakupy ze stylistą) Nie musisz się już martwić nietrafionymi podarunkami, u nas masz pewność, że prezent będzie udany! Promocja ważna do wyczerpania zapasów!!! Serdecznie zapraszam ! Evelina Makowska Eveline-Style Narutowicza 22/14 Lublin 20-004 Tel.501-245-785 www.eveline-style.pl info@eveline-style.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jakiś gadżet związany ze sportem? w tanisport można dorwać sprzęt i ciuchy sportowe w przyzwoitych cenach. mnie się marzą kije do nordic walkingu, ale nie wiem czy tak przed zimą jest sens kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wspolczuję powodzianom
Jest sens ,bo dobre kije mają specjalne końcowki na śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kafka
moim zdaniem prezenty takie jak bielizna czy kosmetyki są dosyć żenujące, głównie dlatego, że są to rzeczy codziennego użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×