Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fnshshj

Golarka elektryczna?? jaka jest najlepsza?

Polecane posty

Gość fnshshj

szukma golarki dla chlopaka, ale nie wiem jaka? moze ktos mi poradzi, jaka firma i czy golarki gola dobrze tzn czy skora jet gladka taka jak po zyletce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golić golą dobrze tylko trzeba się co dzieńgolić. Ja ze swojej strony polecam golarki firmy philips a ile chcesz wydać kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem bo nigdy nie
ogladalam golarek, moj chloapak uzywa zyletki ale ma uczulenie, chociaz zmienil pianke, a ile kosztuje taka w miare dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeczna123
Kupiłam chłopakowi na Mikołaja Philips HQ 9020. Trochę o nich wcześniej poczytałam. Z większości opinii wynikało że ta seria z 90ką na początku jest jak na swoją cenę ok a że mój chłopak akurat preferuje golarki z 3 głowicami do golenia więc na taką się zdecydowałam. Dobre są też z Brauna, tylko wydaje mi się że droższe. Ja zapłaciłam 140zł (w promocji) ale ceny na najprostszy model zaczynają się od 90zł. Sprawdziłam najpierw ofertę dostępnych w moim mieście sklepów z agd a potem odwiedziłam kilka. Wiadomo że ceny tych lepszych maszynek nie kończą się na 500zł, ale jak na 1szą to nie radzę przepłacać, gdyby Mu nie spasowała - szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ze najlepsze sa wlasnie bez tych 3 glowic, moja kolezanka zaplacila za philipsa prawie 800zl ale lepsza jest chyab z jednym tzw ostrzem bo jest cienka i dobrze si goli pod nosem np a te 3 glowice przeszkadzaja,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, jeśli o wszelkie fryzjerskopodobne gadżety chodzi, to remington pobija wszystkie inne firmy, bez dwóch zdań. Niedrogą, bo za 100 złotych już kupisz taką dwugłowicówkę - http://www.torres.pl/produkt-remington-r-91-30675.html - ja sobie bardzo chwalę urządzenia tej firmy, podejrzewam, że i golarka będzie funkcjonalna dłuższy czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×