Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ewelus22

wczoraj w końcu dałam się ponieść i uprawiałam sex

Polecane posty

Gość pomarańczowy użytkownik
To zakup sobie "bojówki" tak na wszelki wypadek. Są bogato wyposażone w kieszenie, to na wypadek jakbyś miała "wsadzać" kolejną zasadę :P 🖐️ [ Tylko do tematu ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ewelus ze nie puscilas
sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowy użytkownik okres buntu i dojrzewania za mną nie pomykam więc w bojówkach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy użytkownik
ewelus22 - to jakie czasy nastały w Twoim życiu ? Nie chciałbym się znów pomylić i dobrać Ci garderobę według tylko swojego "widzi mi się" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na co dzień- spódniczki,tuniki, spodnie rurki, szpilki,ogólnie kobieco, na koncerty czarna koszulka z napisem- thank god I am a woman i trampki;) wiec raczej bez szaleństw:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo zły człowiek
Eweluś i bardzo dobrze :). Ja zrobiłem podobnie, ona i ja w związkach ale nie mogła się oprzeć minecie, którą podobno robię najlepiej. A po tym był zajebisty seks i życzenia świąteczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczowy użytkownik
Chyba czasy... :P i jeszcze ta koszulka :O Szkoda bo już myślałem że nie nie znając języków obcych :P można, tylko na rzut oka ocenić sytuację :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo zły człowiek u mnie to była prowokacja tylko:P a opowiedz więcej- to twoja była laska czy tak poznałeś gdzieś? dziewczyna twoja nie domyśla si ę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×