Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowe Anielisko

Jak pokazac koledze..ze bardzo go kocham...czy powiedziec mu jako pierwsza

Polecane posty

ale nie jestem łatwa...i wiem , ze faceci jak zobacza gola laske..to jest ich...ALE NA CHWIELE! bo ktory normalny koles chcial by spedzic zycie z panienka,ktora rozebrala sie by go zdobyc ?chyba zaden..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina041
nie mów mu że go kochasz, bo to bardzo poważne wyznanie i nawet jeśli bardzo Cie lubi i chciałby być z Tobą, to może nie być gotowy na takie wyznanie. Radze Ci zaproponowanie mu wspólnego wyjścia na kawe i możesz mu również napisac przed pójściem spać "życze miłej nocy, dobranoc :*" czy coś w tym guście. Powtórz to zagranie kilka razy, na pewno skuma o co chodzi. Jeśli też coś do Ciebie czuje, to zacznie Ci równie miło odpisywać i w końcu sam również zaproponuje spotkanie sam na sam. A jak nic sie takiego nie stanie, tzn. że nie jest raczej zainteresowany bliższą relacją. Życze szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ty go kochasz
naprawde?????/ przeciez samam mowisz ze to tylko KOLEGA. nic o nim nie wiesz, nie wiesz, jaki jest... powiedz, moze sie ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham go...ale on mowi,ze nie cche miec dziewczyny ..bo dziewczyna go ogranicza w imprezowaniu itd....ale ja go tak bardzo pokochalam mimo , ze od poczatku bylam swiadoma tego,ze on nie chce zwiazku...ostatnio dawal mijakies sygnaly , ze mu na mnie zalezy...ale to zbagatelizowalam..nie mam pojecia dlaczego..i teraz załuje...bo znow traktuje mnie jak super 'kumpla'..on ma takich kolegow..ktorzy mu zawsze powtarzaja : "stary , jka bedziesz miec dziewczyne to z kim na piwo wyjdziemy?-ona Cie bedzie wiecznie we wszystkim ograniczac!" :(:(:(i co ja mam zrobic ??:(jak cche z nim isc na spotkANIE SAM NA SAM..TO TEN ZABIERA ZNAJOMYCH BPO UWAZA,ZE IM WIECEJ LUDZI TYM LEPSZA ZABAWA :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im bardziej sie bedziesz
narzucac, tym bardziej bedzie uciekac, wiec nic ci to nie da, tylko pogorszy sprawe. Sprobuj sie wstrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×