Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agacicaaa

15 latka.. - stosunek przerwany! pomocy!

Polecane posty

Gość agacicaaa

Cykl trwa 30 dni. Okres - 7 dni. W 7 dzien okresu (ostatni) współżyłam z chlopakiem (stosunek przerwany) Dzisiaj jest 9 dzien cyklu, zauwazylam płodny sluz (przypomina kurze białko) Czy mozliwe jest zapłodnienie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro wiesz jak wygląda
płodny śluz to powinnaś wiedzieć również co to antykoncepcja!!! Ale jeśli współżyłaś w ostatni dzień okresu to małoprawdopodobne abyś zaszła w ciążę, jednak jest to możliwe..... Sama zaczynałam wcześniej niż TY ale wiedziałam jak się zabezpieczać. A dziecko urodziłam dopiero w wieku 28 lat, świadomy wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwonowłosa.
Ja powiedziałabym, że nie jesteś w ciąży, nie martw się! I nie przejmuj się tym, co mówią ludzie, sama zaczęłam w wieku 15 lat i wcale niczego nie żałuję, jestem z siebie dumna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agacicaaa
a ile teraz masz lat? Ja sie wstydze.. bo nie powstrzymalam podniecenia i stalo sie, a teraz sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro wiesz jak wygląda
nie sądzę abyś miała się czego wstaydzić i napewno Ja tego nie wymagam, jednak powinnaś być przygotowana na takie sytuacje ;) A z cyklem to nigdy nic nie wiadomo, Ja mialam przed ciążą cykle 32 dniowe a zaszłam w 10dc!! Niby nie możliwe a jednak, dokładnie 3 dni po okresie. Nawet testy owulacyjne w ten dzień nie wykryły owulacji. Więc nigdy nic nie wiadomo. Myśl i baw się dobrze a unikniesz zmartwień itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×