Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pałkagfdg

ocencie moją pałkę

Polecane posty

Gość malolataaa
no i nastepny sie chwali... Boshe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek.20cmtym
małolata podoba ci sie taki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
Widzisz malolata wiecej frustratow z duzymi sie wkleja niz z malymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
widocznie maja duze wymiary, ale brakuje im techniki :p i mysla ze gabarytami nadrobia zdolnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
malolata przesadzasz,przeciez jeden tu pisal ze jak jedna mu ciagla to orgazm miala;),wiec o co kaman:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
ona mu "ciagla", Panie Kolego. Wiec nie bylo w tym zadnej zaslugi tego, ktoremu "ciagla" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
malolata,smiem watpic w ten orgazm przy samym obciaganiu.Ja nigdy bym sie nie spuscil z samego patrzenia na kobiete,ewentualnie lizania jej.Oczywiscie sprawialo by mi przyjemnosc dogadzanie jej w ten sposob,ale nie jestem w stanie osiagnac orgazmu przez wyobraznie;)Moze chory jestem,czy jakis ulomny dewiant:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek.20cmtym
była bo gdybym miał takiego małego jak kolega to by sie tak nie podnieciła zresztą małolata którym bys sie wolała pobawić gdybyś miała do wyboru takim duzym jak moj czy małym jak kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
bardziej prawdopodobne, ze jakis ulomny dewiant wymyslil ta bajke o orgazmie :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
mysle ze malolata wolalaby tego ktory by sie nia zajal,i myslal najpierw o jej doznaanich i przyjemnosciach,a potem o sobie,ale Ty masz wiekszego no to nie musisz myslec o potrzebach kobiet,bo myslisz ze wacek zrobi za ciebie cala robote.Nie mam zamiaru sie klocic,taki mi urósł i nie mailem na to wplywu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek.20cmtym
nie chcecie nie wierzcie może dziewczyna widziała pierwszy raz w życiu taką pałę ale była napalona masakra ssała jak szalona:D niestety do penetracji nie doszło:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
podniecic dziewczyne mozna nie tylko chujem. I bez urazy, ale nie chcialabym zadnej palki, jaka by nie byla, jezeli jej wlasciciel zamiescil by foto na forum :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
malolata skad masz pewnosc ze Twoi penetracze nie zamieszczali fotek na roznych portalach?Dajesz sobie rece,nogi i glowe uciac za nich?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
bbobik ----> madrze mowisz :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
moi penetracze, zaraz padne :D :D Mam pewnosc, ze nie zamieszczali fotek na forach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
malolata,dziekuje za uznanie,widocznie nie mysle penisem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa dziewka
brzydki maly penis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
Na forach moze i nie ,ale na innych portalach moze tak:)Uwazaj,bo kiedys mozesz hodzic bez glowy i rak,taka rada na przyszlosc:)Lata praktyki i doswiadczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
i wlasnie tacy chlopacy sa najfajniejsi :) Z tymi, ktorzy mysla "gornym" mozgiem mozna wiecej zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek.20cmtym
bobik nie myslisz penisem ale byś chciał miec wiekszego a czemu? laskom nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
bbobik moich penetraczy (juz kocham to slowo :)) nie bylo wielu, moge za nich reczyc rekami, nogami i glowa tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa dziewka
Kutas maciek20cm zamiesc nie wzwodzie hahaha pewnie bedzie jeszcze mniejszy niz mikropenis autora topiku:D:D:Dniestety polscy faceci maja brzydkie male i NIEDOMYTE przyrodzenia. Wstyd na swiat:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
malolata trzymam za Ciebie kciuki,zebys keidys nie wspomniala iz miałem racje.Jeszcze troche i zostanie Twoim idolem:) maciek,moje dotychczasowe partnerki nie narzekaly na nic,ale jak ot sie mowi od przybytku glowa nie boli,i wiesz taki meski punkt widzenia ze jaki by nie byl to i tak jest troche za maly. Dziewka wypraszam sobie generalizowanie ze kazdy polski facet jest niedomyty i smierdzacy,moglbym odbic pileczke w inny sposob,ale moja kultura mi na to niepozwala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa dziewka
Bbobik-a odbij pileczke, co Ci szkodzi:Dulzyj sobie w drugi dzien Swiat a co:D Moze i generalizuje ale ja naprawde nie widzialam ani jednego polskiego kutasa na schwal, zawsze powtarzam zawsze jest cos nie tak. Wiem wiem,brutalna prawda kole w oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbobik
Mnie nie kole dziewka,bo nie jestem niedomyty.Jezeli wybralas dla siebie miedzynarodowy,kolorowy zawrot glowy.Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek.20cmtym
dziewka moj kutas jest na schwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malolataaa
bbobik, juz jestes moim idolem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa dziewka
Bbobik tak sie sklada ze nie wyobrazam sobie wpuscic do lozka przedstawiciela innej rasy niz biala. Po prostu ciapaci nie sa w moim guscie:Dabsolutnie mnie nie pociagaja, nic a nic. Do tego sa za mali. Maciek Twojemu kutasowi wieeele brakuje do idealu, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×