Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ASIAAAAAAAAAAZXXXXXX

Czy telefony kupione w orange przez internet są faktycznie tańsze niż w salonie?

Polecane posty

Gość ASIAAAAAAAAAAZXXXXXX

Czy telefony kupione w orange przez internet są faktycznie tańsze niż w salonie? CHCIAŁABYM SOBIE PRZEDŁUŻYĆ UMOWĘ I ZASTANAWIAM SIĘ GDZIE BYŁOBY TANIEJ? ACHA I JESZCZE JEDNO: CZY PUNKTY PROFIT MOŻNA WYKORZYSTAĆ TYLKO DO KOŃCA TEGO ROKU, BO INACZEJ PRZEPADNĄ? MOZNA PONOC PRZE TO KUPIĆ TANIEJ TELEFON... CZY KTOŚ Z WAS COŚ WIE NA TEN TEMAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaczarna_elblag
tak, telefony na orange online sa tańsze nawet o 148 zl niz w salonach, a ponadto dostajesz jeden prezent gratis (np. 100 minut przez 2 miesiące)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Ja już drugi twelefon kupiałam w sklepie interentowym a nie "brałam" od opertora. Ostatnio mój operator (plus) chciał ode mnie w minione wakancje ok. 500 złotych za LG Prada i umowy na ok. 100 złotych na 2 lata. Kupiłąm Pradę w sklepie internetowym - z przestłką + dodatkową karta pamięci kosztowała ok. 900 zł, umowę przedłużająca podpisałam na rok i obniżyłam sobie rachunek tekefoniczyny na ok. 40 złotych ...Jest różnica, ale trzevba wyłaożyć pieniądze na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedi
Ja już drugi twelefon kupiałam w sklepie interentowym a nie "brałam" od opertora. Ostatnio mój operator (plus) chciał ode mnie w minione wakancje ok. 500 złotych za LG Prada i umowy na ok. 100 złotych na 2 lata. Kupiłąm Pradę w sklepie internetowym - z przestłką + dodatkową karta pamięci kosztowała ok. 900 zł, umowę przedłużająca podpisałam na rok i obniżyłam sobie rachunek tekefoniczyny na ok. 40 złotych ...Jest różnica, ale trzevba wyłaożyć pieniądze na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedłużałam umowe zawsze w salonie, ale ostatnio skusiłam się na internet i musze powiedzieć, ze faktycznie bardziej się opłaca-telefon w lepszej cenie + 1 prezent dodatkowo + dodatkowe minuty gratis. Kurier przyjechał z telefonem i umową za dwa dni (załatwiłam wszystko bez wychodzenia z domu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×