Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maverick9090

Zbyt luzno podczas stosunku

Polecane posty

Witam wszystkich. za pol roku koncze 20 lat, moja dziewczyna jest ode mnie rok starsza. znamy sie prawie 3 miesiace, od 2 miesiecy jestemy w zwiazku a od 1,5 miesiaca uprawiamy seks. Nie jestesmy zbyt doswiadczeni bo ona byla dziewica a ja prawiczkiem. podczas stosunku robi sie troche zbyt mokra a ze nie jestem jakos hojnie obdarzony( kolo 14,5 dlugosci i 11,5 szerokosci), nie odczuwa maksymalnej przyjemnosci. mowi a raczej ja to wymusilem zeby powiedziala, miala moze pare orgazmow, zawsze wtedy kiredy byla mniej mokra, raz jakos pod sam koniec stosunku jak byla bardzo mokra dobrala pochwa dobry kat i dostala orgazmu. mam pytanie do doswiadczonych forumowiczow. czy to moja wina ze nie mam zbyt duzego, czy raczej zbyt malo techniki? przewaznie ja lubie na klasyka sie bzykac czasem probujemy innych pozycji. jak ona jest mokra to tez sie mecze zanim dojde bo nie czuje czasem w ogole tarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole być na maksa mokra, zresztą chyba większość kobiet.. moim zdaniem wielkość nie odgrywa aż takiej roli, myślę że troche doświadczenia i techniki i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą ja bym wolała mniejszego penisa niż jakiegoś wielkości murzyńskiego , uciekłabym gdzie pieprz rośnie! poproś ją może,żeby od czasu do czasu w trakcie seksu zaciskała mięśnie pochwy. Do tego może ćwiczyć mięśnie Kegla,co sprawia że będzie tam 'ciaśniejsza'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cipka ma mięśnie :O no to kolejny bajer którego się dowiedziałem przez moje 2 dni działalności tutaj (ale jaja jeszcze trochę i będę wszystko wiedział )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna.
ta twoja kuska to sie nadaje co najwyzej do zabawy w romana polanskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia. jak bedzie cwiczyc miesnie Kegla to bedziesz odczuwal tarcie a i ona bedzie miala wieksza przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie zgadzam sie z powyzsza wypowiedzia. jak bedzie cwiczyc miesnie Kegla to bedziesz odczuwal tarcie a i ona bedzie miala wieksza przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasdd34
a moze masz miekkiego podczas stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewalkonia
ona byla dziewica ty prawiczkiem a wiec jestes przyzwyczajony do walenia konia,w rece jest ciasniej niz w cipie dlatego nie czujesz takiej przyjemnosci. Trzeba bylo walic konia w kondonie wtedy byloby ci w cipie zaj. Niewiele kobiet ma orgazm pochwowy jesli juz to poprzedza go lechtaczkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałbym mieć 115 średnicy
ale ty chyba piszesz o obwodzie - oj matematyka sie kłania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasdd34
nie za gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewewefw
masz małego i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniasdd34
nie ma to jak ponad 14 obwodu z takim to mmm jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony kochanek
Chyba trochę jesteś za mikry do vaginy kobiety, satysfakcjonujący rozmiar to 18 cm długości 14 cm obwodu a i tak przyda się jeszcze grubszy, kobiety lubią grube penisy, na początku trochę piszczą że za duży ale po kilkunastu stosunkach już są stosownie rozciągnięte i oddają się z wielką uciechą przyjemności. A ja z kolei mam za dużego penisa i pomimo porodu żona w dalszym ciągu płacze podczas stosunku że jestem za duży i ją trochę boli szczególnie wtedy gdy mam orgazm, ponieważ wtedy robię się jeszcze większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xn3871209x31n8
ja mam 18/15cm i... szkoda gadac. wszystko lezy w psychice i tam sa bariery co do przezywania orgazmow, Twoj rozmiar raczej jest wystarczajacy choc troche za chudy jest no ale technika sie liczy nie dlugosc i pomyslec ze ja na swojego narzekam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddd
wiesz dziewica moze byc z natury luzna no ale jak nie ma blonki to cos musialo byc kto wie ;) tak samo jak laska po 20 facetach moze byc ciasna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema Ziomek. :) Powiem Ci tak 1- Nie obwiniaj swojej dziewczyny o nieudany sex "na początku Ja mam 17,8 cm i moja dziewczyna również była dziewica i powiem szczerze ze zastanawiałem sie przez jakiś czas czy naprawdę to nie jest jej wina i czy mnie okłamała . Ale powiem ci tak bardzo sie myliłem :) 2- Każdy chłopak ma swiadomość tego ze jak dziewczyna robi sie mokra to znaczy ze ja cos w Tb kręci i to nie jest wcale złe bo uwierz mim ze kiedyś jej będziesz dziękował za to ze jest taka mokra.:) Wina leży w nas bo to jes twoja 1 dziewczyna nie macie doswiadcznia chcecie sie nawzajem doprowadzić do orgazmu próbujecie wszystkiego .:) Może wam to na samym początku nie wychodzić może być ci nie za dobrze zaczniesz podejrzenia kierowac na nia ze coe okłamała ze nie była dziewica zaczniecie sie kłocic i ten związek nie przetrwa . Dam wam rade dajecie sobie czas pozajcie sie bliżej w zyciu sexualny rozmawiajcie o tym starajcie sie spełaniać nawzajem co ona lubi co ty lubisz i zobaczysz ze na sucho nie pojedziesz.:) powiem ci szczerze ze moja dziewczyna byłą dziewica ja byłem prawiczkiem a teraz przy każdym seksie leca z niej soki jest tak z***biscie ze nic innego mi nie trzeba jestm juz z nia 6 lat mamy syna o 2 lat zrobiliśmy go z miłości wzajemnej podczas sexu mam 24 lata ona mam 22 jak ie poznawaliśmy ona miałą 16 ja 18 jak sie kochaliśmy ona miała 17 ja 19 poczekaj kochaj ja szanuj a da ci to o czego chcesz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie zwracaj uwagi na wypowiedzi typu " jak nie ma błonki to musi cos być nie tak" Błonka dziewicza zależy u jakiej dziewczyny może pęknąć przy próbie masturbacji . To nie jest na zasadzie ze tylko chłopaki marszczą freda. Dziewczyny też potrafią ;) Zdarzają sie takie przypadki ze tej błonki nie ma przez to lub sam po prostu zrobisz to palcem przebijesz ja przy 1 włożenia i tego nie poczujesz krew tez nie musi koniecznie lecieć błonka jak sama nazwa wzkazuje .:) Wiec ci co pisz komentarze typu" ona jest r*******a bo nie ma błony dziewiczej" to zwykłem pryszczate gimbusy które chcą zabłysnąć swoim niskim ilorazem inteligencji a tak naprawdę to moczą freda w misce i pipy nigdy na oczy nie widzieli. Posłuchaj mojej rady bo jesteś w tej samej sytuacji co ja byłem kiedyś . Pozdrawiam i powodzenia ! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można używać żeli ścieśniających - będzie i wilgotna i ciasna http://freetaboos.pl/zwezajace-c-12_70.html. Kulki gejszy albo jakaś pompka waginalna też by się przydała. Przyjemne to i nawet - ja baaardzo lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×