Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meliska16

Tato mnie przylapal....

Polecane posty

Gość meliska16

na masturbacji..czuje straszny wstyd. Domyslam sie ze wiekszosc z was sie masturbuje i ja wiem ze to normalne.Tylko ze to straszny wstyd kiedy ojciec mnie obaczyc...ehh od kilku dni nie rozmawiam z nim... probuje go mijac tak czesto jak sie da wstydze sie mu spojrzec w oczy A najgorsze jest to ze weszed do mojego pokoju bez pukania o 12 w nocy i zrobil takie ogromne oczy jakby ducha zobaczyl caly czerwony sie zrobil...podeszed do mnie chwycil mnie za nadgarstki i zaczal mna szarpac i krzyczec ze jestem kurwa....:((( jaki wstydd... a jeszcze bardziej wstydziwe bylo ze mialam spodnie od pizamy zsuniete po kolana i mnie ojciec widzial w tych miejscach...dodam ze mam 16 lat I jeszcze brat z mama wbiegli jak uslyszeli i tez mnie zobaczyli...ehh jaki wstyd przed bratem (2 lata starszy) ale przynajmniej mnie bronil przed ojcem bo mnie wyszarpnal od niego... Jaki wstyd Zawsze mialam wspaniale relacje z ojcem, ja myslalam ze on mnie zabije... Ehh co byscie zrobili na moicm miejscu ?? Bo nie mam zamiaru z nim rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafii
z czasem mu przejdzie.mnie matka przylapala z facetem widziala jego wacka i nic sie nie stalo smiejemy sie teraz z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale głupi Ci rodzice robiący afere z masturbacji czy z sexu, przecież to normalna ludzka rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafii
no dokladnie...niech sobie przypomna co robili w twoim wieku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicccca po drinku
Ja też tak miałam wiele lat temu. Myślałam, że umrę ze wstydu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy kuba
Jakaś paranoja. Powiedz mu, żeby zgłosił się do psychiatry. A Ty nie przejmuj się, że widzieli coś tam u Ciebie. W końcu Bóg tak stworzył człowieka i nie ma czego się wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..diablica po drinku
Meliska - trzym się i nie przestawaj ;) To jest fajne i zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tato niech się cieszy ze robisz to sama w kulturalny sposób a nie pierdolisz się po dyskotekach :).Moja siostra zawsze wiedziała że konia wale ale dla niej to była norma,czasem tylko jak mi chciała dowalić to się z tego nabijała, ale wiedziała że nie mam dziewczyny więc wcale ją to nie dziwiło a jest starsza o 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil cafe
a ja myślę, że oglądałaś American Pie :-) to sie zawsze zaczyna od tego rodzaju scen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..diablica po drinku
E tam, mi pokazała koleżanka jak to się robi - miałam 12 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez gdzies w tym wieku zacząłem. nawet do dzisiaj mam zdjęcie, nie wiem po co je wtedy robiłem, ale ... nieźle to wyglądało w tym wieku. dzisiaj jak na to patrzę - jestem w szoku. dwunastolatki mogą się rozmnażać ;-) :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciaputekwielki
Coz, twoj ojciec jest ciezkim IDIOTA skoro nie rozumie ze masturbacja to totalnie normalna sprawa. Wspolczuje ci, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiecie mój tary by mnie też zajebał jak bym konia zwalił a on by mnie przyłapał,ale dla tego ze nie robię to z kobietą.Mój stary jest na mnie wkurwiony ze nie mam kobiety ale ja mu mogę pokazać tylko tyle .!. jak chce żebym kogoś miał niech mi poszuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię takie prowokacje :D cale wakacje temat przewodnim na kafeterii było "mama przyłapała mnie" przyłapałam córkę itp .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nauczyciel Pokory
meliska16 porozmawiaj o tym z kimś godnym zaufania, kto cie zrozumie. Np. z bratem, który jak napisałaś stał po twojej stronie. Ps. tak na marginesie napisze, że sam z chęcię bym cię na tym przyłapał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa do góry nie większosc tylko wszyscy to robią. A więkosc była na tym przyłapana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia12345
diablica wygrałaś toster:D co do autorki to współczuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesio2402
gdy sie masturbowalem w samochodzie to tata wyszedl na dwor i mnie zobaczyl ja mialem zdjeta koszulke i bylem przywiazany pasem ale on przeszedl obok samochodu i nawet sie na mnie nie spojzal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszesz, że nie chcesz z nim rozmawiać- ale rozmowa to w tym przypadku jedyne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×