Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kici-Bum

Zdołował mnie temat o motylkach...

Polecane posty

Gość Kici-Bum

...sama mam bułeczkę. Jest jeszcze kotkolwiek, komu się takie podobają? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooii
ten temat ,a miej to w d,,,e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici-Bum
Gnomie, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kici-Bum
Gnomie-czytałam temat Kostoniczki jakiejśtam (trudny do wypisania nick, proszę bez obrazy za błędy w nim) I na całe 3 strony tylko w 2 postach pochwalili bułeczki, na dodatek każdy mówił, że to wygląda jak u dziewczynki, nieseksowne itp... zdemotywowało. :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooii
i zasmaszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzuć na luz_
ja nie mam ani 100% bułeczki ani 100% motylka - coś pomiędzy. Taka jakby pęknięta bułeczka :P Nie zamieniłabym się na żadnego motyla :P Mi podoba się taka jaką mam :D A jak chcecie potwierdzenia jaka pipka jest ładniejsza to obejrzyjcie sobie kilka filmików xxx (nie mówię o jakiś fetyszach np motylach :P) !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowodyr
```´´¶¶¶¶¶¶¶¶´´´´´´ ´´´´´¶¶¶¢¢¢¢¶¶¶´´´´´ ´´´´1¶¶¢¢¢¢¢¢¶¶´´´´´ ´´´´¶¶¢¢¢¢¢¢¢¶1´´´´´ ´´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¢¶¶´´´´´ ´´´¶¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢¶´´´´´ ´´1¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢1´´´´´´ ´´7¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢¶¶¶´´´´ ´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¢¢¢¢¶¶´´´ ´´¶¶¶¶¶¶¢¢¢¢¢¢¢¶¶´´´ ´1¶¶¶´´¶¶¢¢¢¢¢¶¶´´´´ ´¶¶¶´´´´¶¶¢¢¢¢¶7´´´´ 7¶¢¢1´´´´¶¢¢¢¢¶´´´´´ ´¶¶¶¶¶¶¶¢¢¢¢1¶¢´´´´´ ´´´´´´1¢¢¢¢¢¢¶7´´´´´ ´´´´´¢¢¢1111¢¶´´´´´´ ´´´´¶¶¢¢1111¶¶´´´´´´ ´´´1¶¢111111¶´´´´´´´ ´´´´¶¢111111¶´´´´´´´ ´´´´¶¢111111¶´´´´´´´ ´´´´1¶111111¶´´´´´´´ ´´´´´¶¢1111¢¶´´´´´´´ ´´´´´´¶1111¶¢´´´´´´´ ´´´´´´¶1111¶´´´´´´´´ ´´´´´´¶¢111¶7´´´´´´´ ´´´´´´¶1111¶¢´´´´´´´ ´´´´´1¶¢111¢¶´´´´´´´ ´´´´´¶¢1111¢¶´´´´´´´ ´´´´¢¶¢¢¢¢¢¢¢´´´´´´´ ´´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¶´´´´´´´ ´´´´¶¢¢¢¢¢¢¢¶´´´´´´´ ´´´´¢¶¢¶1¶¶¢¶¶´´´´´´ ´´´´´¶¢¶´´¶¶¢¶´´´´´´ ´´´´´¶¢¶´´´¶¢¶¢´´´´´ ´´´´´¶¢¶7´´1¶¶¶´´´´´ ´´´´´¶¢¶1´´´1¶¶¶´´´´ ´´´7¶¶¢¶¶´´´´¶¢¶¶´´´ ´´´´¶¶¢¢¶´´´¶¶¢¢¶¶´´ ´´´´¶¶¢¶¶¶7´´¶¶¢¢¶´´ ´´´´1¶´¶¶¶¶¶´¶7¶¶¶¶¢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggrrrooszka
bo wy jak pokazujecie zdjęcia z motylkami to tylko takie jakies ekstremalne, przesadone przypadki gdzie te motyle to na pare cm wystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pałka zapałka dwa kije
buleczka to podstawa! poprzednia dziewcyzne rzucilem bo miala motylka... takie to rozlazle. wole buleczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rurek jest Hardkorem
Bleh! Motylki są obrzydliwe, rozlazłe i nienaturalne. Nie bez powodu wargi sromowe WIĘKSZE są nazwane właśnie tak, a jeśli to mniejsze są większe, jest to anomalia. Po prostu motylki są nienaturalne i bułeczka to podstawa. Nie dołuj się, Kici-Bum. :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaLublin
Facetom wszystko jedno, słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemezis23
Moja ex (jestem BI) miała motylka (wystającego fest) i mówiła, że jej się wargi mniejsze o bieliznę trą, o większe i wgl . chyba nic miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korek0000
Korek analny w dupie mam, potem tym korkiem zajebiście sram... ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och ach och taK
Bułeczka rządzi!! :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfwefewfwhfw
co to za liszaj przy tym pierwszym motylku? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och ach och taK
Motylek jest, kiedy wargi mniejsze wystają spoza większych (tam są zdjęcia), a bułeczka, jak wszystko estetycznie przykryte większymi i nie wystają. ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Och ach och taK
Aha... te dzieci, lepiej, zeby się teraz motylków nienaoglądały, bo potem uznają wszelkie inne za anomalie. ;) . A Ty, JaNieMamNicku masz motylka czy bułeczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×