Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fruttis999

domowe spa

Polecane posty

Nie ma nic lepszego niż relaks w spa. Ale czasem nie ma czasu żeby gdzieś pojechać albo wystarczająco dużo pieniędzy. ja postawiłam na domowe spa, dzięki kosmetykom z Mydlarni u Franciszka. Kosmetyki są najwyższej jakości, a w mydlarni nie tylko można kupić mydła ale także glinki i peelingi. Uwielbiam takie sposoby na relaks domowe spa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka334
zgadza się domowe spa są super. Moje ulubione kosmetyki to linia lawendowa marki eva natura, a także domowe programy pielęgnacyjne w 2 krokach, również w tej samej marce. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja za domowym spa nie przepadam bo jednak nie jest w stanie równać się z profesjonalnymi zabiegami i mam wrażenie że tylko marnuję czas, ale wyjazd do spa to zupełnie inna bajka, byłam ostatnio w http://www.unitral.pl/ w Mielnie i to jest prawdziwy relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Też uwielbiam. Zaczynać od aromatycznych kąpieli i kończyć zabiegami na twarz (maseczki itd). Ja dodatkowo mam jeszcze prywatnego masażystę więc pełnia szczęścia gotowa :D www.100club.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja uwielbiam czasem domowe spa. Oczywiście, że nie równa się z zabiegami w salonach, ale to chyba nawet nie o to w tym chodzi. Chodzi o chwile dla siebie, z ulubionymi kosmetykami, muzyką, może winkiem.. Najbardziej lubię kosmetyki Ericson Laboratoire, na których zabiegi chodzę do salonów, ale mają też niektóre detaliczne produkty, które są świetne w użytku domowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domowe spa bardzo lubię i praktykuję co nie zmienia faktu, że raz na jakiś czas pozwalam sobie na prawdziwe szaleństwo i spa z prawdziwego zdarzenia, najchętniej kiedy mogę połączyć je jeszcze z romantycznym weekendem, ostatnio z narzeczonym byliśmy własnie w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ i udało nam się złapać ostatnie dni pięknej wrześniowej pogody więc było świetnie, zabiegi fajnie zregenerowały skórę po lecie, obsługę mają świetną, no i kuchnia- palce lizać więc na pewno wrócimy tam latem na dłuższy pobyt z dzieciakami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×