Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kropka w kropce

frezarki

Polecane posty

Witam:) Zastanawiam się nad kupnem frezarki ale najpierw chciałabym się czegoś dowiedzieć o tym. Dlatego zwracam się z tym do Kafeterianek zajmujących się paznokciami :) Przede wszystkim gdzie kupować? Z jaką mocą i ile obrotów na minutę? Co z frezami i nasadkami? Czy wszystkie trzeba co jakiś czas wymieniać? Czy tylko te nasadki papierowe? Czekam na Wasze opinie :) pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do pracy czy dla siebie?? jeśli kupować to oczywiście w sklepach z profesjonalnymi rzeczami, ja osobiście nie pracowałam na frezarce bo ich nie lubię. No i kilka tysięcy obrotów y się przydało i na prąd i nie jak badziewia na batrię (np media markt clatronic za 50 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej do pracy niż dla siebie. Rozglądam się powoli za jakąś ale trochę jeszcze za mało na ten temat wiem a szkoda mi wyłożyć kupę kasy i dać się oszukać przez jakiegoś sprzedawcę naciągacza:( Nie wiem jaką powinna mieć moc i ile obrotów na minutę żeby nie "zamulała". To, że nie na baterie to wiem moja koleżanka tak się dała wrobić :) I jeszcze mnie zastanawiają te frezy diamentowe i nasadki - one są wielorazowego użytku??? Aaaa i jeszcze czy lepsze są te z jakimś kluczykiem czy bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej do pracy niż dla siebie. Rozglądam się powoli za jakąś ale trochę jeszcze za mało na ten temat wiem a szkoda mi wyłożyć kupę kasy i dać się oszukać przez jakiegoś sprzedawcę naciągacza:( Nie wiem jaką powinna mieć moc i ile obrotów na minutę żeby nie "zamulała". To, że nie na baterie to wiem moja koleżanka tak się dała wrobić :) I jeszcze mnie zastanawiają te frezy diamentowe i nasadki - one są wielorazowego użytku??? Aaaa i jeszcze czy lepsze są te z jakimś kluczykiem czy bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej do pracy niż dla siebie. Rozglądam się powoli za jakąś ale trochę jeszcze za mało na ten temat wiem a szkoda mi wyłożyć kupę kasy i dać się oszukać przez jakiegoś sprzedawcę naciągacza:( Nie wiem jaką powinna mieć moc i ile obrotów na minutę żeby nie "zamulała". To, że nie na baterie to wiem moja koleżanka tak się dała wrobić :) I jeszcze mnie zastanawiają te frezy diamentowe i nasadki - one są wielorazowego użytku??? Aaaa i jeszcze czy lepsze są te z jakimś kluczykiem czy bez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×