Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość założe dla Was topik

DLA VALKIRII I KRADZIEJA oraz innych szczęśliwie zakochanych

Polecane posty

Tylko moze tym razem jakies ludzkie potomstwo :D Ale dzis to ja chyba potrzebuje alkoholu w ilosci nie przewidzianej zadnymi normalnymi normami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba sobie wątrobe powkurzam i dam jej dzis troche roboty. Ty nie musisz swojej maltretowac ;) A jak wypijesz tego grzanca to sie przytul ;) Bedzie cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjątek wśród żyjątek:P Chyba se nicka zmienie :P Ja sprawiam ze goraco?.... Nonono nie posadzalam sie o zdolnosci docieplajace :D Nie na taka skale :D 😘 Daj pysia, moze zawrze :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy.... jak zaczniesz wzniecac, to moze blysnac, trzasnac i wrzasnac a tego moze ludzka rasa nie zdzierżyć i nam wpiertoli :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja poprosze o scenografie, coby sie wczuc odpowiednio. Bardzo prosze o uwzglednienie alkoholu albowiem pociag dzis do niego czuje nie mniejszy niz do Ciebie :classic_cool: Ululam sie i mozesz se scenografie zmieniac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem od scenariusza :P Scenografii taszczyc nie bede bom podobno z slabszej płci :P Ale jak chcesz to moge uszczknac rąbka tajemnicy scenariusza, zebys mogl tlo odpowiednie przyrzadzic i odpowiednio oswietlic....yyyy....to znaczy przyciemnic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zziębnięci wpadli do chatki, która powitała ich rozkosznym ciepłem i otuliła półmrokiem. Światła było tylko tyle ile dawały kawałki drewna wciąż żarzące się w kominku. Ściągnął kurtkę i pomógł ściągnąć kurtkę swej pani. Może lepiej zostańmy ubrani- zaprotestowała słabo... O nie! - Pobiegł do kuchni, szybko zaparzył herbatę i dolewając sobie tylko znanej mikstury podał jej do wypicia. Spróbuj wypić ile zdołasz. Zdołała wypić pół kubeczka i od razu błogie ciepło rozeszło się po całym ciele. Wszystko zawirowało i nawet skóra misia leżąca tuż obok kominka zdawała się prosić ją do tańca.... No to teraz kombinuj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no.....:) Ty nie śpij, tylko taszcz te wszystkie sprzety do ustrojenia sceny ;) Chociaz... Jesli wypiles to samo co ta pani, to mozesz miec problemy ;) Dobranoc? :)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja? :D Taka niewinna istota? :P Ja nie podrtuwam- ja uwypuklam cechy w danej chwili pożądane :P Na ten przyklad romantycznosc i ochote na druga połówke :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×