Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hhnk

Jaki kolor scian do ciemnych mebli?

Polecane posty

Gość hhnk

Upatrzyłam sobie meble - skórzany komplet. Formę ma bardzo fajną, taką zwyczajną, nie jakąś zwydziwianą. Problem w tym, ze jest b. ciemny - ciemny, czekoladowy braz, wpada w czarny. No i tu moje pytanie - jakie sciany do tego? Nie chcialabym standardowej bieli. Marzy mi się jakiś kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwka z siwym - polączona
sprawdzone i fahnie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanklowa
Pasuje beż, jasny brąz, właściwie prawie wszystkie takie odcienie, a do tego jasny - kremowy dywanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanklowa
albo łososiowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy czy pokój jest w
ogóle widny. Fantastycznie wyglądałoby ze ścianami w kolorze "dzikie wino". To taki bardzo "ciepły" ciemnoczerwony... Ale jeśli masz złe oświetlenie, to zrobi sie z tego nora a nie pokój. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idź do sklepu i kup
dla kontrastu - granat lub błękit. a standardowo beż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhnk
bardzo podobają mi się Wasze propozycje - zwłaszcza śliwka i dzikie wino. Tylko właśnie martwi mnie kwestia oświetlenia. Salon mam od strony wschodniej i szybko robi się ciemno. Fakt, że zasłony też mam beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm 100 zł to mało
ciemne ściany wyglądają fajnie- ale tylko w bardzo jasnych pomieszczeniach z dobrym oświetleniem- np. podświetleniem od góry tychże ścian. Z oświetleniem sufitowym mi się nie podobają. Jedno bym tylko odradzała- niebieski kolor w pokoju gościnnym- ciemny granat morski- ok, ale błękit- kojarzy mi się z piżamą i sypialnią :P Pomarańczowy też wygląda paskudnie. Jeśli ma być nowocześnie do prostych mebli to poleciłabym jak wcześniej śliwka i wanilia. Lub wrzos i popielaty szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhk
a dzikie wino i wanilia? gryzlyby sie bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm 100 zł to mało
nie gryzłaby się. W starym mieszkaniu mieliśmy - karmazynowy przypływ z duluxa z takim własnie waniliowo- beżowym. Wyglądało fajnie. A karmazynowy przypływ- jak dla mnie podobny jest do dzikiego wina.... może nawet bardziej "dziki " :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia Weng
Ciemne meble są o tyle wdzięczne, że nie jest trudno dobrać kolor ścian. Mało co, z bardziej standardowych kolorów nie spasuje do ciemnych mebli. Jest miejsce do popisu. Możesz kontrastowo, możesz próbować rozjaśnić pomieszczenie... Mi do ciemnych mebli podoba się takie rozwiązanie: http://bit.ly/50oA1d trochę łamie powagę, którą niosą ze sobą ciemne meble, nie szkodząc tym samym elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
ja do bardzo ciemnych mebli mam jasne kremowe ściany i żeby nie było tak bezpłciowo ścianę za telewizorem okleiłam czekoladową tapeą ze wzorkiem róż w kolorze starego złota..Na tą ścianię dałam też kinkiety.wygląda fajnie.Acha podłogę mam jasną i dywan też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakuza
Ciemne meble są o tyle wdzięczne, że nie jest trudno dobrać kolor ścian. Mało co, z bardziej standardowych kolorów nie spasuje do ciemnych mebli. Jest miejsce do popisu. Możesz kontrastowo, możesz próbować rozjaśnić pomieszczenie... Mi do ciemnych mebli podoba się takie rozwiązanie: http://bit.ly/50oA1d trochę łamie powagę, którą niosą ze sobą ciemne meble, nie szkodząc tym samym elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarakta nilu
Ciemne meble są o tyle wdzięczne, że nie jest trudno dobrać kolor ścian. Mało co, z bardziej standardowych kolorów nie spasuje do ciemnych mebli. Jest miejsce do popisu. Możesz kontrastowo, możesz próbować rozjaśnić pomieszczenie... Mi do ciemnych mebli podoba się takie rozwiązanie: http://bit.ly/50oA1d trochę łamie powagę, którą niosą ze sobą ciemne meble, nie szkodząc tym samym elegancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnkk
Dzieki Wszystkim za porady. Teraz nie pozostaje mi nic innego jak wybrac sie do meblowego i do sklepu z farbami. A przy okazji duzych mebli: czy ktos z Was kiedykolwiek wciagal je przez balkon>? Te meble są naprawdę duże, a klatka schodowa ciasna, nie mowiac o cudownym przedpokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ciemnymi meblami najlepiej grają odcienie jasne odcienie kawy, mocniejsza wanilia, jasny fiolet. Sufit może być w innym odcieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy którzy nie balują
Ja mam takie zestawienie. Meble w kolorze b. ciemnego brązu, skórzane kanapy również - do tego mam ściany w kolorze piaskowym(stricte salon) i żywym zielonym (takim jak wiosenna trawka - otwarta kuchnia) meble ścienne ułożone na brązowej tapecie w popielato - zielone (w odcieniu zielonych ścian) i całkiem się to zestawienie nieźle prezentuje. W poprzednim mieszkaniu miałam sypialnię z ciemnymi meblami + wiosennej trawki zieleń........niebanalne połączenie, bardzo przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są tacy którzy nie balują
popielato - zielone są kwiaty na tapecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hnkk
Zielony niestety odpada, bo mam juz taki swoj pokoj. Rzeczywiscie ciemne z wiosenna trawką bardzo ładnie się prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McWrapCurry
Świetnie naprawde świetnie będzie pasował pomarańcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×