Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ZAANIIEEPOOKOJONA

BÓL W KLATCE PIERSIOWEJ - POMOCY !

Polecane posty

Gość ZAANIIEEPOOKOJONA

Od dłuższego juz czasu czuje ból w klatce piersiowej. Wydaje mi się, że to serce- czułam ostry, przeszywający ból, często nie mogłam nabrać oddechu bo czułam, że gdybym to zrobiła ból by się nasilił. Zwykle przestawał po jakis 3 sekundach. I to dośc często się powtarzało, raz był to ból przeszywający, raz ostry, a innym razem bardzo minimalny. Postanowiłam iść do lekarza(rok temu). Miałam robione EKG, coś tam babka zauważyła jakieś drgania ale stwierdziła, że to ma podłoże stresu, że powinnam więcej odpoczywać i mniej pracować :/ (nie wydaje mi się, żebym była tak przemęczona). Powiedziała, żebym sobie kupiła magnez. Jakoś nie pomogło, bole dalej byly. Natomiast jakimś czasie ich częstotliwość się zmniejszyła. A w ostatnim czasie znów się ból nasilił. Częsem jest to ból piekący, czasem ostry ale trwający znacznie dłużej niz 3 sekundy. Trwa on nawet 8-10s. Ostatnio raz mnie zabolało po prawej stronie. Był to ból jakby serca( no ale wiadomo, po prawej stronie go nie mam). Wtedy pomyslałam, żę te bole nie muszą być podłoża sercowego a jakieś inne. Miała ktoś z Was taki problem? Co poradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×