Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Silviiaa123123

praca- fotomodelka, modelka

Polecane posty

Gość Silviiaa123123

Hej ; ) Chciała bym zostać modelką. Mam na imie Sylwia, mam 16 lat. Ważę 48 kg. i mam 168 cm wzrostu. Jestem bardzo szczupła. Mój naturalny kolor włosów: ciemny blond. Moje wymiary:75 cm 63 cm 80 cm. Wiem, że kiepskie wymiary.. ;( Ja już zrobiłam pierwszy krok w kierunku modelingu. Wysyłałam zgłoszenia do agencji i... wiele odpowiadało na plus, ale trochę się bałam, więc teraz postanowiłam że nie ma co się bać szczerze dużo szans mnie ominęło ponieważ na żadne ze spotkań nie pojechałam choć miałam naprawdę dużo zaproszeń. Mam nadzieje że teraz będzie inaczej i dam ten pierwszy krok;)BARDZOOOOOO CHCĘ BYĆ MODELKĄ!!! TO JEST SUPER PRZYGODA. Ja to tak traktuje. Wiem, że to ciężka praca i że trzeba to poważnie traktować (ja bym to robiła!;)), ale trzeba na to patrzeć z lepszej strony. Oczywiście nie przez różowe okulary-trochę poważniej;) Niech ktoś mi pomoże! Proszę ;( To zajmuje teraz całe moje myśli.. codziennie o tym myślę.. Jako fotomodelka również chciałabym spróbować, ale bardziej chciała bym jeździć na pokazy mody itp. Kocham modeling! Podziwiam modelki i nie znoszę kiedy ktoś mówi, że to anorektyczki. To nie prawda! ;( Marzę o wyjeździe na pokaz mody! ;) Czy muszę koniecznie mieć 89-90 w biodrach, żeby móc spełniać to marzenie??? Jeśli chodzi o mój styl to.. ubieram się w to co mi się podoba ;) Nie przejmuję się, że połowa szkoły obgaduje moje chude i długie nogi kiedy jestem w mini ;) ZAZDROSZCZĄ! ;P Interesują mnie Agencje z LUBLINA. Jeśli ktoś będzie zainteresowany pisać: gg:16145553 e-mail:szyka0@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×