Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aa aa aa pieski trzy

Topik, na którym będzie miło, przyjemnie i normalnie.

Polecane posty

Gość ciasto francuskie wymaga
długiego wałkowania i zamrożenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czekałam aż skomentuje wpis o inteligencji" - a czy pozostawiam jakieś wpisy bez komentarza? Faktycznie, wystarczyło poczekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drożdżowe wymaga energicznego
ugniatania i ciepła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
MS, bardzo dziękuję za tak pospieszne poparcie mojej wstępnej oceny lekkości twojego pióra. Post o ciastach oraz werbalizacji to piękny przykład jak językowo sprawny kafeterianin potrafi make something out of virtually nothing :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak czarodziej
królik z kapelusza :D Coś z niczego :D Sprawne ręce :D Giętki język :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tzn. chciałam dodać, ze ta moja konwencja nazywa się udawać niezrozumienie, gidze się da, z wyjątkiem, kiedy nic nie pomoze udawanie" - nie rozumiem co udajesz...;) "ale dalej nie wiem znakiem czego jest spotkanie MS na forum " - myślę, że to znak naszych czasów. Cokolwiek to znaczy ;) "ciasto francuskie wymaga długiego wałkowania i zamrożenia" - ale wałkujesz i przewracasz i znowu wałkujesz, składasz (to już nie jest we właściwej konwencji...) a zamrażasz dopiero przed pieczeniem - na czym przeciez wcale nam tak bardzo nie zależy...;) Bardzo proszę nie czepiać się detali, chodziło o specyficzne podejście do ciasta FRANCUSKIEGO, tak? Miałem pisać o margarynie? Taka erotyczna jak worek ziemniaków! :P Hm, chyba żeby potraktować ją jako lubrykant... :P Ale masełko jest takie... nieprzyzwoite ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"drożdżowe wymaga energicznego ugniatania i ciepła" - ale ono potrafi niebezpiecznie urosnąć, ja bym jednak uważał...;) "MS, bardzo dziękuję za tak pospieszne poparcie mojej wstępnej oceny lekkości twojego pióra. Post o ciastach oraz werbalizacji to piękny przykład jak językowo sprawny kafeterianin potrafi make something out of virtually nothing" - pleasure is all mine:) "jak czarodziej królik z kapelusza Coś z niczego Sprawne ręce Giętki język" - obawiam się, że zostały pominięte pewne atrybuty.... taki... wałek do ciasta na przykład ;) Tylko bez wspominania stolnicy, OK? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W konwencji pozostaje także wkładanie i wyjmowanie, smarownie i poklepywanie, gładzenie i kosztowanie. Kosztowanie wymykjacące się z kuchennej konwencji albo wręcz przeciwnie :) Zanurzającej się w niej coraz bardzie i bardziej :D Głęboko taaaaaak... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"nie rozumiem co udajesz..." :D :D Wyjaśniam - udaję, że rozumiem mniej, czyli z tego masz rozumieć, że wiem więcej. Teraz rozumiesz, co masz rozumieć? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wałka - nie przesadzałabym :D Jednak :D Cześć MS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brum, wiedziałem, ze w dziedzinie WYPIEKÓW mogę na Ciebie liczyć :classic_cool: To poklepywanie i smarowanie.... Mmmmm.... Obawiam się trochę kręcenia jajek... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - z wyczuciem, niezbyt natarczywie :D Czemu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wyjaśniam - udaję, że rozumiem mniej, czyli z tego masz rozumieć, że wiem więcej. Teraz rozumiesz, co masz rozumieć?" - ależ rozumiem, że udajesz niezrozumienie aby prowadzić zamieszanie w szeregach przeciwnika, który wie, że Ty rozumiesz ale podejrzewa, ze jest całkowicie odwrotnie:) "Co do wałka - nie przesadzałabym Jednak Cześć MS" - to prawie jak negacja (o której wcześniej wspominałem) podstawowych wielkości fizycznych! ;) Albo właśnie dałem się podpuścić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS - z wyczuciem, niezbyt natarczywie Czemu nie" - ale to trzepanie białka.... no jakoś mnie peszy, zwłaszcza w towarzystwie... ;) Profilaktycznie już się pożegnam bo mogę zniknąć bez ostrzeżenia, gdy autobus podjedzie na pas startowy:) Aczkolwiek jeszcze jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - rozmiar ma znaczenie :) Ale wiesz :D Wszystko ma swoje granice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spośród wielu słów w tm teamacie, wyławiam "trzepanie" i "spuszczanie" :D Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS - rozmiar ma znaczenie" - Nieprawda. Rozmiar nie ma znaczenia. Pod warunkiem, ze jest duży ;) "Ale wiesz Wszystko ma swoje granice" - Granicą dla myśli jest tylko horyzont głowy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"który wie, że Ty rozumiesz ale podejrzewa, ze jest całkowicie odwrotnie" O żesz, i całe szyfrowanie spalone. Trzeba będzie chyba zmienić przeciwnika, albo zagrać na tyle całkowitych odwrotności, na ile będzie trzeba! "to prawie jak negacja (o której wcześniej wspominałem) podstawowych wielkości fizycznych! Albo właśnie dałem się podpuścić' Dałeś się podpuścić. Kosmici jeszcze się nie łącza z homo sapiens. I wydaje mi się, że z osiedlaniem się wśród nas również jakiś czas się wstrzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
hmmmm ksiądz za chwilę wejdzie ,a ja myślę o wałkowaniu i o jajkach :O to przeZ WAs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa aa aa pieski trzy
"Nieprawda. Rozmiar nie ma znaczenia. Pod warunkiem, ze jest duży " Uff, nareszcie mogę odetchnąć i na chwilę przestać udawać. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS - właśnie w tym cały problem, że granicą jest horyzont głowy :) I to nie zawsze własnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz, i całe szyfrowanie spalone. Trzeba będzie chyba zmienić przeciwnika, albo zagrać na tyle całkowitych odwrotności, na ile będzie trzeba!" - A co jest odwrotnościa przecinego przeczenia negacji? ;) "Dałeś się podpuścić. Kosmici jeszcze się nie łącza z homo sapiens. I wydaje mi się, że z osiedlaniem się wśród nas również jakiś czas się wstrzymają" - to czyje są te zielone czułki za oknem?! "hmmmm ksiądz za chwilę wejdzie ,a ja myślę o wałkowaniu i o jajkach" - Nie wałkuj mu jajek!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nie jest 'tylko" ale "aż". Swoją możesz rozbić o mur, drzwi ale cudzą :) Kompetencji brak w tym kierunku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Uff, nareszcie mogę odetchnąć i na chwilę przestać udawać" - rozumiem, że zgadzasz się ze mną w kwestii rozmiaru? ;) "MS - właśnie w tym cały problem, że granicą jest horyzont głowy I to nie zawsze własnej" - problemem jest to, że duża głowa nie zawsze idzie w parze z szerokim horyzotem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta odwrotność przciwnego przeczenia negacji to punkt wyjścia. Może :D Nie wiem :D I wiedzieć nie chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może skupić się na główce :D Bardziej niż na głowie :D Ale rozmiar :D Ważny przecież jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tutaj normalnie
MS:D ide stąd bo zrobię sie jeszcze bardziej głodna niż zazwyczaj jestem. Grubość wałka jest najważniejsza i umiejętność posługiwania się nim! pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Swoją możesz rozbić o mur, drzwi ale cudzą Kompetencji brak w tym kierunku" - masz na myśli to przysłowie "mądrej głowie drzwiami muru nie przebijesz"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×