Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tycjan Piekny

Kolegę ze studiów spotkałem na dzień przed wigilią i... SZOK.

Polecane posty

... zawsze był kozak i wyrywał najzgrabniejsze lasencje. Z ostatnią - psycholożką spotykał się na poważnie i wszyscy wiedzieli - usidliła go. Była marzeniem wielu - zgrabna, szczuplutka brunetka o wielkich orzechowych oczach... I co ja widzę...? Gdyby nie te oczy - nie poznałbym! No takiego nagromadzenia tkanki tłuszczowej na jednej kobiecinie tom ja jeszcze nie widział :( ZGROZA Starałem się jak najmniej jej przyglądać, co wyszło mi całkiem łatwo, bo wzbudzała we mnie obrzydzenie i wstręt. Chyba miałem niewyraźną minę, choć starałem się to zagadać, bo mój kumpel wyraźnie czuł się nieswojo. Na szczęście w pewnym momencie kaszalot zaszczebiotał, że wejdzie do pobliskiego ciucholandu na sekundę i w tym momencie kumpel oznajmił, że tylko do wiosny czeka i spyla zagranicę z pewną lasencją. Osiemnastka, podobno lasia jak marzenie - w co, znając go, wierzę :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jak Ty wygladasz??? żałosny dupek z Ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tycjan takich jak ty
od 5 lat bylo tutaj setki :O nie wyrozniasz sie niczym szczegolnym nawet albo tez zwlaszcza w tych beznadziejnych probach obrazania grubych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kobiety są takie nienażarte? Czy wy nie macie innych zainteresowań jak tylko złapać chłopa a potem źreć, źreć, źreć? OBRZYDLIWE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
pieprzysz Tycjan, sama urodziłam 3 dzieci i waze 45 kg, a pomyslałeś że moze ona chora na cos jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile wazy twoja narzeczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichuteńka obserwatorka
Nie wiem, jak inne dziewczyny, ale ja mam zamiar właśnie złapać chłopa i żreć, żreć żreć.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie uwazam tak
jestes debil!!!! ona moze byc chora na raka...moja ciocia wlasnie z nim walczy...zawsze byla chudziutka wrecz...a teraz po tej chemii jest trzy razy taka....ale nie wazne to jest,wazne zeby byla zdrowa...a ty jestes niedorozwiniety matole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje topiki nie są o kobietach chorych - są o kobietach spasionych, więc daruj sobie. Chyba, że otyłość z przeżarcia ktoś chce zaliczyć do chorób, co usiłowano dość skutecznie przez ostatnie lata robić, lecz pomysł padł, gdy świat nauki jednoznacznie się wypowiedział iż 95% przypadków otyłości to otyłość z braku higieny odżywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahah
nie ma cegos takiego jak otylosc z braku higieny odzywiania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles popełnił błąd taktyczny
bo to trzeba się teściowej przyjżeć żeby mieć jakiś obraz jak będzie wyglądała jej córka za ileśtam lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×