Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mika137

Farbowanie na platynowy blond. POMOCY!

Polecane posty

Mam duuży problem, właśnie skończyłam farbować włosy na platynowy blond (palette c10) używałam tej farby już wcześniej, fryzjerka poleciła mi, żebym oprócz odrostów nakładała czasem farbę na całe włosy by odświeżyć kolor. Tak też dzisiaz zrobiłam. Niestety włosy wyszły ciemniejsze, prawie siwe, wygląda to strasznie. Co moge zrobić, żeby ten kolor zszedł? Czy są do tego jakieś płukanki? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Po pierwsze zmień farbę bo palette to najgorsze badziewie niszczące strasznie włosy...po drugie zmień fryzjerkę bo chyba ma braki w wiedzy zawodowej...przeciąganie popielatego blondu na całość to największa głupota jaka może być. Ogólnie blondów nie powinno się przeciągać na całość jak się robi odrosty, a jedynie zmalaksować całość na mokrych włosach chwilę przed spłukiwaniem, żeby odświeżyć kolor. Żeby chociaż trochę spłukać tą siwiznę radzę nałożyć na noc gęstą maskę do włosów. I ogólnie codziennie przetrzymywać odżywkę na włosach dłużej (maskę już nie bo obciąży włosy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
A już kompletnym idiotyzmem było nałożenie farby na całość od razu! Po co jeszcze raz rozjaśniać włosy?! A potem dziewczyny chodzą z przetlenionymi końcami spalonymi. Następnym razem zrób tylko odrost a żeby nadać włosom blasku dosłownie na 2-3 minuty przed spłukaniem zwilż włosy i spień na całości farbę. Między farbowaniami możesz myć włosy szamponem silverem, który wybija żółte refleksy (tylko trzeba przetestować rozcieńczenie żeby nie były fioletowe włosy). Możesz też kupić w drogerii fiolex i dolać trochę do zwykłego szamponu. Ale dopiero jak pozbędziesz się tych szarych refleksów. Jak już trochę zejdzie szare możesz nałożyć szamponetkę złoty blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×