Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0kasia10

Co lepsze.. studia podyplomowe BHP czy...

Polecane posty

Gość 0kasia10

Co lepiej skończyć studia podyplomowe BHP ( jestem licencjatem ekonomii), czy iść od początku na inżynieryjne BHP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sszzzzzzz
bez sensu jedno i drugie to ze to teraz na tpie t nei znaczy ze sa perspektywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0kasia10
podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sssjsjss
bez sensu szkoda kasy na studia i tak pracy pozadnej nei znajdziesz szukaj lepije znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka676
Według mnie studia podyplomowe mają sens. Sama ukończyłam zarządzanie przedsiębiorstwem, a teraz wybieram się na podyplomówkę na logistykę. Dostałam pracę jako asystentka magazynu, więc właśnie w tym kierunku chcę iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Studia podyplomowe to szansa na podniesienie wykształcenia w ciągu 2-3 semestrów i zyskanie specjalistycznej wiedzy w danym kierunku. To daje także możliwość znalezienia dobrej pracy na rynku. Jeżeli chodzi o takie studia to serdecznie zapraszam na nie do szkół WSB, gdzie można znaleźć wiele interesujących kierunków. Dodam również, że aplikując na nasze uczelnie do 11 sierpnia można skorzystać ze zniżki na czesnym i wpisowym w kwocie 600zł. Po szczegóły zapraszam na naszą stronę internetową. W razie pytań jestem do dyspozycji. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że pójście na studia podyplomowe jest dobrym rozwiązaniem. W sumie rozpoczynanie studiów od nowa...lic. i magister to 5 lat więc dość sporo... przynajmniej dla mnie. Na UTH w Warszawie masz specjalność Zarządzanie BHP - http://www.uth.edu.pl/ Więc uważam, że to całkiem fajna sprawa : Nie marnujesz ani czasu ani dodatkowych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×