Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz17

Stulejka !!!

Polecane posty

Gość Łukasz17

Witam wszystkich mam 17 lat. Wiem że to stulejka gdy sikam robi się balonik taki z penisa i jest bardzo mała dziurka do sikania nie mogę też zdjąć napletka. Mój Penis jest tez bardzo mały bo gdy stoi jest to tylko 10 cm czy to ma coś wspólnego ze stulejką co mam robić wstydzę się iść i powiedzieć o tym mamie czy tacie ??? pomocy czy mogę to jakoś sam usunąć ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyd9000
ja mam 18 lat i zrobiłem tak ze stulejką: 1. powiedzialem mamie 2. poszedlem do lekarza rodzinnego, ten dal mi skierowanie do chirurga 3. poszedlem do chirurga a ten dal mi skierowanie do urologa 4. urolog dal mi kartke z nazwiskiem lekarza, poszukalem go w szpitalu i umowilem sie na zabieg (czekalem 2 tygodnie) 5. Zabieg - obrzezanie 6. Ból ból ból i jeszcze raz ból :) 7. teraz jest w miare dobrze tylko musze sie nameczyc zeby mi "stanął" pozdro aha i wszystko mialem za darmo (NFZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddy m
dziwne, a mi tak zrobili, ze nic a nic nie bolalo, nawiecej to bylo strachu, ale do rzeczy, ui mnie nie uzyli skalpela, przykleili mi elektrode do uda a druga elektroda spalili kawalek wedzidelka tak, ze skorka mogla mi sie juz zsuwac, po 2 tygodniach pukalem juz swoja dziewczyne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×