Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuuubbuuuusiiiooo

POMOCYYYYYYYYYYYYYYY

Polecane posty

Gość kuuubbuuuusiiiooo

Wiec chodzi oto uprawialismy z dziewczyna petting ja jej wsadzalem palce ona mnie dotykala nie spuscilem sie ale byl ten plyn czy jest mozliwie zaplodnienie z tego powodu?? bardzo prosze o odpowiedz?? prosze bez zartow dla niektorych moze to pytanie wydawac sie glupie ale mi poki co nie jest do smiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuubbuuuusiiiooo
jak mozesz to odpowiedz mimo wszytsko bede wdzieczny moze i niewiem ale chce sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku MUSI dojsc do inseminacji zeby doszlo do zaplodnienia. Prosciej: jezeli Twoje plemniki nie byly w oddziale specjalnym na przeszkoleniu zapladniajácym - to nie ma szans zeby same wskoczyly do pochwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuubbuuuusiiiooo
no ale skad wiadomo czy nie bylo ich na palcu przez przypadek chociazby z tym ze nie bylo wytrysku wiec nie powinno niczego byc prosze pocieszcie mnie bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuubbuuuusiiiooo
/????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuuubbuuuusiiiooo
odpowiedzi mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaceekekeke
ojj stary sam wlasciwie niewiem ale mysle ze raczej nie moze ktos inny bedzie madrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak spokojnie
laska pewnie teraz wali cie w rogi z innym bolcem, a później wmówi ci, że zaszła w ciąże od strzelania z palca :D . Ale najważniejsze, żeby dziecko było zdrowe. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×