Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa penisiej natury

roznorodnosc- czy jest duza jezeli chodzi o wrazenia z penisa?spotklam faceta

Polecane posty

Gość ciekawa penisiej natury

ktory ma prawie nieczulego kutasa- potrzebuje b. mocnego uscisku zeby cos czuc... czy to jaka stymulacja jest potrzebna facetowi mozna jakos zmienic? np.przez ograniczenie masturbacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście za bardzo sobie ściska podczas masturbacji Wez się za niego i mu rób ręcznie delikatnie trzymając ale szybkimi ruchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa penisiej natury
dzieki za rade! :) ale nie wiem czy dam rade "oduczyc" go tej mega stymulacji :( kowadlowe walenie konia podczas ogladania rzniecia na redtube chyba zmienia faceta na zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WSZYSTKIEGO DOBREGO
wejdz na www.intymnosc.pl/aff/7733 i dowiedz sie jak polepszyc swoje zycie seksualne :) Polecam i zycze wszystkim wszystkiego dobrego w Nowym Roku kAZDY JEST INNY I POTRZEBUJE INNEJ STYMULACJI. TAK TO JUZ JEST NIE MA TO NIC WSPOLNEGO Z CZESTA MASTURBACJA CZY ZBYT MOCNYM UCISKIEM. TO TAK JAK ZE SKORA NA PENISIE, JEDEN JA OBCIAGNIE PRZED ZALOZENIEM PREZENRWATYWY A DRUGI JA PRZYTRZYMA ZEBY SIE NIE ZSUNELA :/ BO GO BEDZIE DRAZNILO. SEKS TO BARDZO INDYWIDUALNA SPRAWA I TO ZE JEDNEMU PODOBALO SIE TAK NIE ZNACZY ZE DRUGI TEZ TO POLUBI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mu powiedzieć że ty chcesz mu zawsze zwalić bo lubisz mu robić przyjemność To normalne że kochająca kobieta ma przyjemność ze zrobienia swojemu facetowi orgazmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×