Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Celebrity

Tycjan wracaj!!!

Polecane posty

Gość Tycjan
Ej spokojnie bo dojdziesz he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Celebrity wielbisz go
? On podobno tylko lubi takie co mają ponad 70kg jesteś gotowa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitinigi gi
Ja uważam iż wróci. Tylko jeśli dasz mu dowód swego oddania i pokory. Na przykład napiszesz krótki poemat na jego część. W którym opiszesz swe przywiązanie do niego. Zaznaczysz że Jesteś gotowa by pięścic mu pupe ustami wtedy czar zadziała! On wróci i wyzna Ci to czego pragniesz będziecie szczęśliwie razem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spajs gerl
Tak tak potwierdzam ja byłam dziś u wróżki w tej sprawi'e i ona mi powiedziała to samo co gitingi o musisz zrobić ten pierwszy krok a Tycjąn będzie tylko Twój. Pamiętaj trzymamy za Ciebie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meliissssaaa
Tycjana zapewna przystrzasła jakaś gruba baba i biedny Tycuś nie może sie podniesc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Tycjanie ma miłości schudnę dla Ciebie do kości łono moje wyposzczone tylko tobie dam w obronę usta moje tak spragnione mą tęsknotą uświęcone tylko twoich ust szukają me ramiona otulają wizerunek twój uroczy ciała nasze niech zjednoczy namiętność kiedy rozpala oczy i spaja kochanków w rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c e l e b r i t y
O Tycjanie to dla ciebie będę tyła,twoja pupcię ci pieściła tylko proszę szybko wróć ! Samotności męki skróć! Ps psst to byłam ja Celebrity tylko na pomarańczowym bo sie troche wstydze ale to prawda bo tego pragnę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niczym sam Pablo Picasso gryzmolę po ścianach fantazyjne esy - floresy swoim odbytem,marząc o tym by przejść do historii jako najbardziej awangardowa artystka nie najmlodego juz pokolenia. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brawo brawo bardzo
Dobrze. Celująco wręcz jest teraz. Teraz Tycjan nie jest ci już potrzebny albowiem tworzysz właśnie swój nowy wspaniały wizerunek za który masy będą cię wielbic. Właśnie tak ! Ps kiedy i gdzie twoja pierwsza wystawa dzieł artystycznych? Wykupie karnet !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście wszystkich zainteresowanych moją sztuką powiadomię o wystawach i wernisażach :) Zawsze to miło, ze przybędzie mi wielbicieli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deborka inna
celesrity ty masz łeb totalnie zryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×