Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robinsoncruzo

sportowy stanik-gdzie?

Polecane posty

Gość robinsoncruzo

poszukuje sportowego stanik w rozsadnej cenie ( najlepiej jak najtaniej), gdzie go moge znalezc we wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka to jest "rozsądna cena"? ;) Milla i Onlyher to najlepsze sklepy we Wrocławiu, z szeroką rozmiarówką i fachowym bra-fittingiem i te sklepy szczególnie polecam. Sklep Milla (są dwa: na Ruskiej i na Strońskiej) powinien mieć sportowe staniki Freyi (droższa marka), a Onlyher (netowy, ale spokojnie można się umówić na przymierzenie) ma tańsze Immoderaty (po ok. 60 zł). Ja osobiście polecałabym marki Shock Absorber albo Royce, ale te można kupić tylko przez internet w sklepach brytyjskich (ale takie netowe zakupy to naprawdę nie jest problem :) ), bo o ile wiem żaden polski nie ma ich jeszcze w swojej ofercie. O szmatkach z Nike czy innego Adidasa zapomnij: jeśli zamierzasz uprawiać coś więcej niż szybki marsz to niewiele Ci one podtrzymają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy akurat tam, ale to co przyszło mi na myśl, to tanisport.pl. Oni mają całkiem duzy wybór we wspomnianych "rozsądnych cenach". Może jeśli nie zaopatrzysz się w sam biustonosz sportowy, to coś innego, co Ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×