Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość heartbeat21

co dalej z nami?

Polecane posty

Gość heartbeat21

Zaczynając od początku to jestem ze swoim chłopakiem od roku i 8 miesięcy. Wszystko układało się dobrze, niestety w międzyczasie moi rodzice wzięli rozwód a ja nie umiałam sobie z tym poradzić. Odbiło się to na naszym związku i od około półtora miesiąca kłóciliśmy się coraz częściej a wzajemne pretensje stały się naszą codziennością. Przeczucia wzięły górę i po przejrzeniu Jego telefonu znalazłam sms'a do nieznajomej. Jak potem się przyznał jest to dziewczyna, którą poznał na czacie. Poznał bo nie radził sobie z zaistniałą sytuacją między nami. Twierdzi, że rozmawiali tylko o nas, że nigdy między nimi nie było niczego. Nigdy też nie brał jej pod uwagę jako osoby z którą mógłby chcieć coś więcej niż porozmawiać i się wyżalić. Nie wie skąd est ani jak wygląda. Poczułam się paskudnie bo myślałam, że umiemy rozwiązywać problemy anie szukać wsparcia u obcych osób. Nie wiem co robić. Ufałam mu bezgranicznie i nie mniej kochałam. Nadal kocham tylko boje się, że każdy przychodzący do niego sms będzie budził we mnie strach i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×