Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pppppppppppppppppppppppppppppp

jak go znalezc gdzie szukac?

Polecane posty

Gość pppppppppppppppppppppppppppppp

mam 46 lat jestem samotna, wiele w zyciu przeszlam ,wiele razy zostalam oszukana, dzieci juz sie wyprowadzily z domu, wiec siedze w nim sama, chcialabym kogos poznac, ale nie wiem gdzie go szukac. prosze poradzic mi gdzie moge sie udac gdzie szukac by znalezc soebie partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, co prawda, w wieku 32, ale znalazłam na necie myślę, że wiek nie gra tu specjalnej roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppppppppppppppppppppppppppp
a na jakims konkretnym portalu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamiętam dokladnie, ale chyba na sympatii na onecie napisałam odstraszjący anons z mniej odstraszającym zdjęciem i odezwał sie jeden odważniak i paru cieniasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wp i na onecie są czaty
mogą być tematyczne, ja wchodziłam na wp - dla czterdziestolatków i na czat dla mojego miasta (Olsztyn) musisz uważać, bo 90 % facetów na czacie to wszelkiej maści gnojki, najwięcej jest oszustów liczących na łatwą poruchawkę, prawie wszyscy z którymi pisałam twierdzili, że są rozwiedzeni, ja zawsze pisałam, że formalnie jestem mężatką, ale żyję bez męża, byłam w trakcie rozwodu a po jakimś czasie okazywało się, że farfocle wcale nie są po rozwodzie, ale "rozwiodą się dla mnie", nawet nie spotykałam się z takimi kolesiami, spotkałam się z jednym oszustem ze Szczytna, który twierdził, że jest w trakcie rozwodu i twierdził, że ma jedną 17 letnią córkę, ogólnie był czarujący, inteligentny, bystry, przy spotkaniu przyznał się do jeszcze 2 córek i tego, że w sumie, to myśli o rozwodzie, ale jeszcze nie powiedział o tym żonie, liczył na to, że taki śliczny, oficerek, że zgodzę się przeczekać trochę na zaszczytnym stanowisku kochanki, przeliczył się bardzo długo zawracał mi też głowę facet z Gdańska Brzeźna - na szczęście tylko wirtualnie, też z trudem i po czasie wykrztusił, że jednak rozwodnikiem nie jest, ale żona ma SM - on nie może tak się rozwieść, taki kochany i wartościowy z niego był chłop :D (tych panów łaczył stopień oficerki - nie polecam!) o całkowitych prymitywach nawet tu nie wspomnę ale tu też znalazłam moją perełkę, już jesteśmy od 3 lat razem, od roku po ślubie i naprawdę układanie życia po 40 jest możliwe jestem szczęśliwą kobietą, mamy w sumie 3 synów (20, 19, 17)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocne wizjeeeee
O, jak miło :) a mówili, że po 40 stce to tylko kobietę może trafić piorun ;) Podobno związki internetowe sa całkiem , całkiem..... moze też skorzystam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolice pićdziesiątki
Ja swojego spotkałam na spacerze, ja z pieskiem, on z suczką :D On był od kilku lat po rozwodzie [faktycznym rozwodzie, a nie dopiero w planach]. Od 3 lat jesteśmy po ślubie, układa się wspaniale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooo ewa33
to na kazdym portalu podaj namiary na siebie. Nawet i na kafe szuka sponsora. Chcesz tak samo? Szanuj się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×