Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tonx5

szukajac inspiracji

Polecane posty

Od dłuższego czasu urządzam sobie gniazdko i co chwila wynajduje w necie różnego rodzaju miłe dla oka drobiazgi. Ostatnio wypatrzyłam oryginalna ceramikę Jonathana Adlera http://www.domosfera.pl/wnetrza/1,101999,7384961,Happy_chic_Jonathana_Adlera.html Co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie sądzę
nie lubię pierdółek porozstawianych po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_mement
Nie wyświetla mi się twój link :( Ale generalnie ja osobiście lubie tego typu zapychacze przestrzeni. Siedze ostatnio sporo na multizakupy.pl i szukam tam inspiracji do upiększenia swoje łazienki, a przyznać muszę, że ciekawych gadżetów jest tam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeden_mement
Nie wyświetla mi się twój link :( Ale generalnie ja osobiście lubie tego typu zapychacze przestrzeni. Siedze ostatnio sporo na multizakupy.pl i szukam tam inspiracji do upiększenia swoje łazienki, a przyznać muszę, że ciekawych gadżetów jest tam sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inspirator
nie należę do fanów pierdułek i dekoracji. Jeśli chodzi o wystrój to chyba jestem minimalistą a na pewno fanem przestrzeni. Co do inspiracji, to znalazłem na jakimś forum o urządzaniu, ciekawą rzecz: http://bit.ly/8whbhw szybko, można przelecieć przez różne aranżacje i wypatrzeć coś dla siebie. Fajne, jeśli ktoś ma spadek formy i nie może wpaść na żaden pomysł, ale też dla osób które akurat nie potrzebują pomysłu a mają wolną chwile ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie przepadam za zbyt dużą ilością rzeczy porozstawianych po mieszkaniu. Przeszkadza mi to i zazwyczaj psuje całą koncepcję wnętrza. Wole otwarte i takie hmm czyste przestrzenie. Jeśli szukasz inspiracji okiennych to polecam Ci stronę z przepięknymi zasłonami, firankami i roletami dekoria.pl które na pewno ożywią i upiększą wnętrze, a przy tym go nie zagracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
E tam, kolejna kurzołapka. Jak tak sie zagracisz, to albo bedziesz ciągle ze szzmatą latać, albo żyć w brudzie i kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dyskutowaćjeśli nie odróżnia się brudu od kurzu ;) Domestosem wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, takie pierdółki lubia zbierać kurz to prawda, ale niektórą są naprawdę neizbędne... np jakieś półeczki do łazienki czy coś w tym stylu... Nie wyobrażam sobie lazienki tylko z jedna półką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×