Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fan rozpustnych PAŃ

Żona, narzeczona z obcym mężczyzną ! Kogo to kręci?

Polecane posty

Gość Fan rozpustnych PAŃ

Zastanawiam się jak wielu z Was podnieca myśl o niewiernej partnerce? Czy ktoś miałby ochotę zobaczyć swoją żonę, narzeczoną w gorącej akcji z obcym mężczyzną? Ile z Was Drogie Panie zdradza swoich partnerów lub fantazjuje o zdradzie? Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan rozpustnych PAŃ
kręci mnie też myśl, że żona patrzy na mnie w objęciach pana typu bears :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fan rozpustnych PAŃ
Najbardziej marzę o wypełnieniu nigeryjskim lukrem mojej groty Nestle - oczywiście w hurtowej ilości... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż takiej jednej
Ja czasami mam takie fantazje ale żona o niczym nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mąż takiej jednej
mówię czywiście o sobie panu z wąsem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL 36
Ja fantazjuję o tym ze moja zona ma kochanka. Niedawno jej o tym powiedziałem. Zdziwiła się bardzo ale przyznała ze to mogłoby być ciekawe. Jak będzie? Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROL 36
Ja fantazjuję o tym ze moja zona ma kochanka. Niedawno jej o tym powiedziałem. Zdziwiła się bardzo ale przyznała ze to mogłoby być ciekawe. Jak będzie? Zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sama nie wiem255658
masz tu forum dla lubiacych takie rzeczy http://www.rogacz.fora.pl/ radze sie zarejstrować to i foty fajne zobaczysz hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona żona
Ja mam ochotę zdradzić... nie dlatego, ze nie kocham męża. Chcę po prostu dobrego ostrego pieprzenia. A nie wzniosłych uniesień i wielkiej miłości... mam już tego przesyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miccok
Ona żona ile masz lat...skad jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty on
ja swojej nie musiałem namawiac, zabawy zaczela bez mojej wiedzy i zgody. odkryłem to po dluugim czasie i zaczelo mnie to ostro podniecac. powiedzialem jej w koncu o tym, troche sie zdziwila ale w sumie ucieszyla. teraz sama wybiera sobie kochankow a mnie dokladnie wszystko opowiada. uwielbiam kiedy jest taka...szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfdgfdgd
leczcie sie na glowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuckold
kocham kiedy żona mnie zdradza, najbardziej lubię ten moment kiedy przychodzi po seksie z kochankiem i wszystko mi opowiada. Kiedy jest ze swoim zaufanym, pozwala mu skończyć w jej cipce... wtedy... ja sprawiam jej rozkosz języczkiem... wiecie gdzie. Cipka ma jescze jego spermę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssickk
A ja jestem od kilku ladnych lat w stalym zwiazku. Moj facet nie jest osoba nazbyt aktywna seksulanie i ma malego penisa. Ja natomiast jestem kobieta z duzym temeperamentem. Pomimo tych roznic bardzo sie kochamy i jestesmy ze soba szczesliwi. Od pewnego czasu zaczynalam miec fantazje, ze uprawiam ostry seks z jakims napalonym ogierem... Teraz jestem gotowa. Nie moge przestac o tym myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hutcha
A ja bym chciała zobaczyć jak mój mąż piepszy inna. Podnieca mnie sama myśl o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssickk
Ja czasem mam ochote na trojkat, ale w ukladzie 2m+1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona ona ona
ja tez mam ochotę na 2m+1k z tym ze chciałabym aby mój narzeczony to obserwował jako ten czwarty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Ustupski
to po chooy to czytasz, głąbie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość narzeczona ona ona
Butchers Hook się zirytował bo jego kobieta przyprawia mu rogi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *pytający*
raczej że tatełe korzysta z jego wała z kołdry... to przykre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki.... Nie mam obecnie kobiety... Moim zdaniem baby to chuje (nie wszystkie ) ale jednak. Jestem w trasie koncertowej więc mam co bzykać jako gitarzysta. Obecnie jedziemy do białegostoku więc siedzę sobie akurat na takim forum i z nudów czytam sobie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszyscynasex69
My z żoną od dłuższego czasu mamy takie fantazje i w końcu je zrealizowaliśmy. Umówiłem jej chłopaka z czatu. Poszła na spotkanie i jego autem wjechali w las i tam się zaczęło. Chłopak okazał się młody i przystojny. Po wcześniejszej rozmowie ze mną wiedział jak ma się zająć Anią. Zaczął od minetki na co ona nie pozostała dłużna i robiła mu ustami z 15 minut. Miał jakieś 17 cm. Następnie przeszli do ostrego rżnięcia. Ania lubi długo i bardzo mocno. Ten chłopak okazał się nadzwyczaj długodystansowy. Najpierw ruchał jej pizdę na jeźdźca potem po bożemu i od tyłu. W tej pozycji Ania po jakichś 20 minutach ciągłego i ostrego jebania doszła głośno krzycząc. Następnie zmieniła pozycję na jeźdźca i tak rżnęła się z nim kolejne 15 minut po czym buzią i ręką doprowadziła go do wytrysku na twarz i piersi. Po powrocie wszystko mi opowiedziała i kochaliśmy się doprowadzając sie wzajemnie do wspaniałych orgazmów. Następnym chłopakiem był też młody ale nie taki jurny jak poprzedni z którym oczywiście doszła a on spuścił się Ani do pizdy. Zaraz po powrocie kochaliśmy się namiętnie a ja liżąc jej cipkę stwierdziłem że uwielbiam świeżutką spermę z jej rozjebanej pizdy. I tak co najmniej raz w tygodniu spotyka się z jakimś młodym a mamy już takich 4 i zawsze zaraz po kochamy się a ja z największą przyjemnością zlizuję z jej cipki całą zawartość ich jąder jaką w niej zostawiają. Mamy też takiego z 17 cm kutasem bardzo grubym którego Ania lubi najbardziej bo jest taki ogromny, że na początku ma kłopoty z wejściem do szparki a po nim jej cipka jest strasznie rozjebana. To wspaniałe lizać kobietę chwilkę po stosunku jak cipka jeszcze się nie zamknęła i jest cała ospermioną i pachnąca, a na dodatek ma w sobie dużą ilość wspaniałego soku. Bardzo nam się to podoba i będziemy tak robić chyba zawsze. Raz nawet byłem w pobliżu auta w którym Ania rżnęła się z tym grubym hujem i mało mi majtek nie rozsadziło ja ostro ją posuwał aż opadła na siedzenie podczas orgazmu. A chwilę po nim rżnąłem ją... To wspaniałe. Jak raz spróbujecie też wam się spodoba. Teraz chcemy zrobić to w trójkę. Chyba nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julian123
hej..wszyscynasex69,,masz rację .nie ma nic lepszgo niż posuwanie żonki po kimś....Pamietam jak kiedys bzykałęm moją eks przyjaciólke jak bylismy na seksie w wiekszym gronie...kutasek stal mi caly czas gdy patrzylem jak inni ją posuwają :-).....a na sam koniec mielismy seks oboje...tak dobry jak nigdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona żonusia zoneczka
Ja często fantazjuję o innych, regularnie "uprawiam seks" wirualny z hiszpanem,któego poznalismy na wspolnych wakacjach,a ktorego moj maz uwaza za super znajomego....Emocje bezcenne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×